امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمتی از اهنگی رو که دوس داری برامون بنویس...
I knew you were

You were gonna come to meAnd here you are

But you better choose carefully

‘Cause I’m capable of anything

jue t`aim
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوباره باز منو تو این سیـ ـگاره صورتی
داغونمو تویی ک تنها دوسه منی

.
.
.
عشقههههههههههههههه من zbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiواااااااااااااااای دیوونشم!z baziiiiiiii
زندگیه منه
بم نگو چی خوبه چی بده
زندگی ماله منه
خودم میدونم چی بهتره
هر جور می خواد
می خوام بگذره
پاسخ
سپاس شده توسط:
روز پنج شنبه دوباره
وعده ی دیدن یاره
روی سنگ سردی از غم
میریزه اشکای خستم
تا که قاصدک دوباره
خبری ازت بیاره
با یه دسته گل ارزون
پیشتم من زیر بارون
پاسخ
سپاس شده توسط:
زندگی باتو ... دیگه رویا نیس
گم شدم از تو ... تو دلم جا نیس
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
نمیگم تقصیره من نیس
نمیگم من بی گناهم
فقط ای کاش میتونستی
بگذری از اشتباهمzaps
آنقدر بغــض هایم را فرو دادم و خندیدم که
خدا هم باورش شد که چیزی نیستــــ
پاسخ
سپاس شده توسط:
از همه ادمای شهر بیزارم
چون با یکیشون خاطره دارم

رها_بیا برو تو دهاتتون ..والاasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
قرار نبود چشمای من خیس بشه
قرار نبود هر چی قرار نیس بشه
قرار نبود دیدنت آرزوم شه
قرار نبود که اینجوری تموم شه zaps
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
تو همین عکسا،این عکسای سیاه و سفید
هنوزم غوغای چشم های تورو میشه دید
چشم هایی که این دنیا رو دید و دل برید
چشم هایی که این دنیا رو دید و دل برید
دل برید…
پاسخ
سپاس شده توسط:
خاله ستاره دوستمه میخوام براش بخونم
تولدت مبارک ای دوست مهربونم!!!!!

کودک درونم زندس مشکلی دارید
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو که تنها نمی مونی
من تنها رو دعا کن
خاطراتمو نگه دار
اما دستامو رها کنzapszapszapszaps
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music همین الان داری به چه آهنگی گوش میدی؟! خانوم معلم 23 1,205 ۲۸-۰۴-۹۸، ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: نیـایــش

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
55 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۴-۰۳-۹۸, ۱۲:۱۰ ب.ظ)، sadaf (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۷-۰۵-۹۸, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، adonis (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۱-۹۷, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، elena.r (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، نويد (۰۱-۰۶-۹۸, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۹:۳۲ ق.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۱ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۴-۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، • Niha • (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۰ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۷-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، mercede (۲۶-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۰ ق.ظ)، "MJ" (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، Rahele (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، Neda0077 (۰۹-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۵ ب.ظ)، آرام18 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۱ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۵ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، آشوب (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۳ ب.ظ)، آسیه (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، morgana (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، خیات (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۹:۵۹ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، ساغر بانو (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، صنم بانو (۲۱-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، عسل6 (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، maryamix (۰۲-۰۷-۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، ft.samadi (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، farnaz83 (۱۱-۰۷-۹۵, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، d.ali (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، Land star (۰۷-۰۵-۹۸, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیـایــش (۰۷-۰۵-۹۸, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، minaa (۲۶-۱۱-۹۷, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، دختر ماه (۱۵-۰۱-۹۹, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، نیلوفرآبی (۰۱-۰۹-۹۹, ۰۱:۴۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان