امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قلعه نوعي بازهم به س[color=#ff0000]پاها[/color] ن رسيد، داماش به پرسپوليس
Rainbow 
تکرار//حواشي بازي استقلال- ابومسلم+ اظهارنظر سرمربيان و بازيکنان
قلعه نوعي بازهم به سپاها ن رسيد، داماش به پرسپوليس
مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال، روز گذشته با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد که مهمترین آن، بازي استقلال- ابومسلم است که اين بازي در نهايت با نتيجه 5 بر صفر به سود آبي پوشان به پايان رسيد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رقابت هایی میان استقلال تهران – ابومسلم، سپاها ن – نفت آبادان و فجر – داماش گیلان برگزار شد.
پرسپولیس تهران موفق شد با برد مقابل نفت تهران به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند.

**‌ استقلال 5 – ابومسلم صفر

دو تیم استقلال تهران و ابومسلم خراسان چهارشنبه 20 دي از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

آبی پوشان پایتخت در حال حاضر صدرنشین جدول لیگ هستند و قصد دارند تا در ادامه موفقیت هایشان در لیگ در جام حذفی نیز درخشش ویژه ای داشته باشند.

در تیم استقلال فرهاد مجیدی، هاشم بیک زاده و فرهاد مجیدی از غایبان مسابقه است تیم ابومسلم خراسان نیز که تنها باقی مانده لیگ دسته اول در مسابقات جام حذفی است انگیزه بالایی برای کسب برد مسابقه دارند. قضاوت این دیدار بر عهده البرز حاجی پور است که با کمک محمدرضا ابوالفضلی و مجید ویشگاهی به قضاوت در این دیدار می پردازد.

ترکيب تيم فوتبال استقلال را رحمتي، منتظري، صادقي، اشجاري، حمودي، نکونام، بائو، حاتمي، ساموئل، محمدرضايي و حيدري تشکيل مي دهد.

کيروش سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، در ورزشگاه آزادي اين ديدار را از نزديک مشاهده مي کند.

هواداران استقلال بر عليه مديرعامل باشگاه پرسپوليس شعار مي دهند.

در دقيقه 25 بازي ساموئل گل اول آبي ها را وارد دروازه تيم ابومسلم کرد.

نيمه اول بازي با تک گل ساموئل براي استقلالي ها به پايان رسيد.

در دقيقه 46 بازي فرزاد حاتمي دومين گل آبي پوشان را به ثمر رساند.

جواد نکونام در دقيقه 63 بازي از نقطه پنالتي سومين گل استقلال را وارد دروازه حريف کرد.

حاتمي گل چهارم آبي پوشان را در دقيقه 65 به ثمر رساند.

ويسنته آرزه در دقيقه 69 بازي وارد زمين شد.

پژمان منتظري پنجمين گل استقلال را در دقيقه 76 وارد دروازه کردند.

اين بازي در نهايت با نتيجه 5 بر صفر به سود آبي پوشان به پايان رسيد.

*قلعه نویی: حاشیه های استقلال برطرف شده است

بر اساس اين گزارش، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی 5 بر صفر تیمش مقابل ابو مسلم گفت: بازی خوبی بود و توانستیم با نتیجه خوبی از سد ابو مسلم بگذریم.

وی تصریح کرد: در دو طرف گلزنان خوبی داریم و میتوانیم گلزنی کنیم، مهاجم هایمان خوب جواب می دهند و امیدوام این پیروزی ها تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته به بازیکنان استراحت داده بودند تا با آمادگی کامل در لیگ حضور یابند.

قلعه نویی گفت: اب.مسلم تیم خوبی است و بازیکنان این تیم مرا تحت تاثیر قرار دادند.

وی در مورد شرایط خسرو حیدری گفت: وی مصدومیت دارد و امیدوارم محمد رضایی در آن طرف مشکلی نداشته باشد.

فرزاد حاتمی: یک ریال هم از استقلال نگرفته ام!

فرزاد حاتمی بازیکن تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: بازی خوبی مقابل ابومسلم داشتیم و توانستیم در این بازی گلزنی کنیم.

وی ادامه داد: پاس نادن بازیکنان استقلال به من شایعه است و هم تیمی هایم به من پاس می دهند.

وی افزود: شش سال پیش نیز گلی همانند گل امروز زده بودم.

حاتمی همچنین گفت: تا به امروز هنوز یک ریال هم از استقلال پول نگرفته ام.

امیرحسین صادقی مشکل مالی را انکار کرد

مدافع استقلال به گفت: ما روز گذشته مدت زیادی مقابل هتل معطل نبودیم بلکه متصدیان هتل به ما گفتند پرسپولیسی‌ها در اتاق‌های هتل اردو دارند و باید مدتی منتظر بمانید تا اتاق‌ها خالی شود. بازی امروز بازی بسیار خوبی بود که با نتیجه 5 صفر به پایان رسید مطمئنا قهرمانی جام حذفی متعلق به ماست و کسی نمی‌تواند مدعی دریافت این جام باشد پس هیچ تیمی نمی‌تواند دل خوش باشد.

برگی زر: گل دوم را نمی خوردیم به بازی برمی گشتیم

هادی برگی زر سرمربی تیم ابومسلم گفت: انتظار کسب چنین نتیجه ای را مقال استقلال نداشتم.گل دوم شیرازه تیم ما را از هم پاشید، اگر گل دوم را نمی خوردیم به بازی برمی گشتیم.

وی ادامه داد: در ابتدای نیمه دوم اجازه ندادند بازیکن ما وارد زمین شود و بازی را 10 نفره آغاز کردیم و همین موقع بود که گل دوم را خوردیم و شیرازه تیم ما از هم پاشید.

برگی زر افزود: می خواستیم دفاعی بازی کنیم و نتیجه خوبی بگیریم ولی اینطور نشد.

وی گفت: به بازیکن ما اجازه خروج از رختکن را ندادند و حتی این بازیکن یک دور ، اطراف زمین چرخید تا به وی اجازه ورود به بازی را دادند.

برگی زر خاطر نشان کرد: اولویت اصلی ما کسب نتایج خوب در لیگ دسته یک است و امیدواریم بتوانیم با کسب نتایج مناسب پس از سال ها بار دیگر به لیگ برتر بیاییم.

عمران زاده: به هتل راهمان ندادند!

مدافع استقلال به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: روز گذشته به علت مشکل مالی که در تیم وجود دارد اردوی ما با تاخیر برگزار شد و تا مدتی مقابل هتل معطل ماندیم.

وی در مورد نیمکت نشینی گفت: در آخر فصل تصمیم می‌گیرم که در استقلال بمانم یا نه، هنوز چیزی معلوم نیست.

عمران زاده در مورد دوپینگ گفت: من تا به حال 6 بار تست دوپینگ داده‌ام که جای تعجب دارد اگر قرعه کشی بانک بود هم به اسم من در نمی آمد ولی انگار موضوع دوپینگ جهت دار شده است.

وی در پایان درباره پاداش‌های برد تیمش گفت: ما هنوز هیچ پاداشی بعد از 14 برد نداشتیم ولی پرسپولیس ها پس از هر برد دائم جایزه می‌گیرند.

اشجاری: در سپاها ن چنین مشکلاتی ندیده بودم!

حسن اشجاری بازیکن تیم سپاها ن گفت: مشکلاتی که در اسنقلال وجود دارد را تاکنون در سپاها ن ندیده بودم.

وی تصریح کرد: با نکونام مشکلی ندارم، معتقدم گل اول را باید به نام وی ثبت می کردند.

نیسانی: مرا نشناختند و به زمین راهم ندادند!

محسن نیسانی بازیکن تیم ابومسلم گفت: تنها با یک دقیقه تاخیر نسبت به سایر اعضای تیم می خواستم وارد زمین شوم که یکی از ماموران نیروی انتظامی مانع ورودم به زمین شد.

وی ادامه داد: مرا نشناختند و اجازه ورود به زمین را به من ندادند، در حالیکه لباس ابومسلم بر تن داشتم و عنوان کردم بازیکن این تیم هستم.

وی افزود: نمی دانم چرا داور در حالی که 10 نفره بودیم بازی را آغاز کرد؟! اگر گل دوم بازی را نمی خوردیم می توانستیم به بازی برگردیم.

گفتني است، ديدار نيمه نهايي جام حذفي بين تيم هاي استقلال - سپاها ن و پرسپوليس - داماش برگزار مي شود./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: