امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قلعه نوعی: انگار روی آسفالت بازی می‌کردیم!
Rainbow 
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:در جاهای دیگر چیزهایی شنیدیم که این بازی برای ما میهمانی بود.
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران،‌ امیر قلعه‌نوعی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالیم که یک سری از دوستانمان را مجددا در اینجا دیدیم و جا دارد به مدیرعامل ذوب‌آهن تسلیت بگویم.از میهمان نوازی مردم اصفهان هم تشکر می کنم.

وی افزود: اعتقاد دارم ذوب‌آهن به مراتب بهتر از ما بازی کرد و به فرهاد کاظمی تبریک می‌گویم که تیمش یک فوتبال سرعتی و روان را به نمایش گذاشت چیزی که ما در فیلم می‌دیدیم و چیزی که در واقعیت اتفاق افتاد تفاوت‌های زیادی داشت اما باید بگویم که این زمین برای استقلال که فوتبالی تکنیکی و تاکتیکی بازی می‌کند، کار را سخت می‌‌کند و سرمای هوا نیز خیلی تأثیرگذار بود. نمی‌دانم چرا این بازی در این ساعت برگزار شد.

سرمربی استقلال‌ تاکید کرد:‌ ما در مجموع در حد و اندازه‌های خودمان نبودیم و این بخاطر قدرت ذوب‌آهن و البته زمین مسابقه و سردی هوا بود. از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که تلاش کردند و ما وقتی دیدیم کیفیت زمین اینگونه است رو به بازی فیزیکی آوردیم. ذوب‌آهنی‌ها در 20 دقیقه آخر بهتر بودند و ما خوشحال هستیم که با این شرایط با امتیاز به تهران برمی‌گردیم. البته نباید از بازی خوب آنها و پرس تیمی ذوب‌آهن یاد نکنیم.

وی افزود: بازیکنان ما نظم دفاعی و تیمی را خوب انجام داده‌اند و به غیر از دقایق آخر موقعیت آنچنانی به حریفمان ندادیم. هنگامی که بازی‌های سپاها ن را می‌دیدم، تعجب می‌کردم که چرا اینگونه بازی می‌کنند اما حالا فهمیدم که یکی از مشکلات سپاها ن همین زمین فولاد شهر است انگار روی آسفالت بازی می‌کردیم و چمن بسیار سفت بود و صاف هم نبود حالا نمی‌دانم چرا این زمین به این روز افتاده است.

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که ذوب‌آهن با این شرایط می‌تواند از منطقه خطر عبور کند گفت: همه تیم‌ها 4 پخش سراسری دارند. 2 بازی رفت و برگشت مقابل استقلال و پرسپولیس به آنها انگیزه می‌دهد ولی امروز ذوب‌آهنی‌ها خیلی خوب می‌دویدند. بازی آنها مقابل فجر را آنالیز کرده بودیم ولی واقعا با بازی امروز تفاوت داشتند و اگر اینگونه باشند تک رقمی خواهند شد.

قلعه‌نوعی درباره اینکه نکونام و رحمتی با هم به سمت تماشاگران رفتند، گفت: همه می‌دانند که من صریح حرف‌هایم را می‌زنم، دغدغه‌ای بابت این موضوع نداریم و اگر مسئله‌ای بود در بندرعباس تمام شد. تعجب می‌کنم که چرا تماشاگران ما اینقدر حساسند و ناخودآگاه سؤال‌هایی می‌پرسند که اینگونه جو بوجود بیاورد. امیدوارم مسئولان به فکر مشکلات مالی باشند و این دغدغه ما را برطرف ‌کنند چون ما شرایط خوبی داریم و از بازیکنانم ممنون هستم که خالصانه به خاطر مردم کار می‌کنند.

وی در خصوص اینکه چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند، گفت: به نظر من چند تیم مدعی هستند که سپاها ن یکی از آنهاست. تراکتورسازی و فولاد هم می‌توانند مدعی باشند. سپاها ن تیمی به تمام معنا است و با آمدن رحیمی که یک مدیر ورزشی است، جایگاه خود را حفظ کرده ولی یکی از حریفان این تیم در ادامه لیگ همین زمین فولادشهر است. حالا آلودگی هوا و وضعیت دلار و این مسائل هم به مشکلات اضافه کنید.

قلعه نوعی در پایان در خصوص جوّ ورزشگاه گفت: در مجموع اتفاق خاصی نیفتاد ولی ما در جاهای دیگر چیزهایی شنیدیم که این بازی برای ما میهمانی بود!/آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: