امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قلعه نویی: فردوسی پور حرکات چیپ کرد!
ورزش 3: امیر قلعه نویی در کنفرانس قبل از بازی با گسترش در خصوص شکایت از عادل فردوسی پور و سایر مسائل این بازی صحبت کرد،او در خصوص کی روش فقط به یک جمله اکتفا کرد و گفت: وقتی هیات رییسه تصویب کرده که کی روش بماند حتما صلاح خودشان را بهتر می دانند.

محرومیت کرار قانونی نبوده

برای بازی با گسترش آرش برهانی و یعقوب کریمی را در این دیدار در اختیار نداریم. ما اصلا کرار را نیاوردیم و الان متوجه شدیم که او محروم نیست. او جزو لیست 18 نفره نیست و اگر محرومیتش بخشیده شده، باید ببینیم شرایط چطور می شود. محرومیت کرار از نظر من قانونی نبوده است. حرف من این است که طبیعتا برخی موضع گیری ها علیه بنده است.

فردوسی پور به مسوولان استقلال وقت نداد

قرار شد سوال حاشیه ای نپرسید. کار اخلاقی که کمالوند کرد در فوتبال ما گم شده است. برخی افراد بزرگتر و کوچک تر سرشان نمی شود. ما هرچه می خوریم از خود فوتبالی ها است. او برنامه گذشته اش به مسئولان استقلال وقت نداد که از خودشان دفاع کند و دلیل نداشت او در برنامه اش حرکت های چیپ انجام دهد.

فقط یک بار به تبریز نیامدم

من که آلزایمر ندارم. من فقط یکبار در بازی 2 - 2 به تبریز نیامدم. همه نشست ها را آمدم و کم لطفی نکنید. 3، 4 بار بعد از اینکه از تبریز رفتم، کنفرانس بوده و آمده ام. یکبار به خاطر فشار بازی نیامدم. هرجا بوده ایم به احترام خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شدم.من هیچ زحمتی در تبریز نکشیدم اما مردم به من محبت داشتند.

هنوز 30 درصد از پولم را تراکتور نگرفتم

برخی دوستان وقتی تراکتورسازی نتیجه نگرفت، کمک کردند. ما هم هیچ کاری نکردیم که اگر کاری می کردیم در بازی گذشته آن کارها را نمی کردند. منتی سر مردم آذربایجان نمی گذارم. هرچند که 30 درصد از پولم را ندادند. من آن زمان دوست داشتم در تراکتورسازی بمانم اما رفتاری کردند که بروم. چطور می شود که اگر قرار نیست بمانم لیست بازیکن دادم؟ بارها گفتم و باز هم می گویم 3 خواسته داشتم. یکی اینکه سال بعد برای قهرمانی کار کنیم، بازیکنان مورد نظرم جذب شوند و سوم اینکه بازیکنانی که نمی خواهم بروم.

کمالوند عقبه تاکتیکی داشت

وقتی کمالوند در تراکتورسازی حضور داشت، معلوم بود عقبه تاکتیکی پشتش است. همون سیستم بازی کوتاه و سرعتی و خطرناک که در تراکتورسازی بود را اینجا می بینید. بازی زیبایی انجام می دهند. تیم خوبی دارند، تغییرات اخیر هم کمک کرده است. ما فردا به این خاطر مشکل خواهیم داشت. اگر بچه ها بتوانند ارتباط هافبک و فوروارد را قطع کنند به اهدافمان می رسیم.

چرا لیگ امکانات ندارد

ما همزمان می توانیم چند تیم ملی هم سطح داشته باشیم. 12، 13 سال است که می گویم که ما از نظر ساختار فوتبال برنامه ریزی و زیر ساخت مشکل داریم. واقعا جای تعجب است در لیگ امکانات نداشته باشد. امروز زمین را دیدم خوشحال شدم که حتما بازی زیبایی فردا خواهیم داشت. درباره حاشیه ها باید بگویم برخی افراد دنبال این هستند که فوتبال را از خانواده ها دور کنند و موفق هم شدند.
پاسخ
سپاس شده توسط: