امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیافه من وقتی دارم هندونه میخورم
منم هندونه دوست دارم ولی اینجوری نمیخورم fvfvfvfvولی تو هر جور راحتی کوچولو بخور asnaasnaasnaasnaasna شتر دیدم ندیدم
  جهان سر به سر حکمت و عبرت است
  چرا بهره ی ما این همه غفلت است
پاسخ
سپاس شده توسط:
دقیقاasna
اگه زندگیت ته کشید
بشین با ته دیگش حال کن
هی نشین بگو به اخرش رسیدم...
پاسخ
سپاس شده توسط:
xcvlبخور
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
من کلا خودمو تنها تصور می کنم

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue وقتی میپرسی اون قلب چیه تو بیو گذاشتی؟ صنم بانو 2 299 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
Wink وقتی از خونه مامان بزرگ برمی گردم !! صنم بانو 1 135 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۲۵ ب.ظ
Wink وقتی پسرا میگن یه زندگی بسازم برات توی خوابت هم نبینی!! صنم بانو 2 186 ۱۶-۱۱-۱، ۰۱:۲۲ ب.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
23 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ)، N!rvana (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۴ ق.ظ)، ghazaleh (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، asma123 (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۴ ق.ظ)، eris (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۹ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۸ ب.ظ)، رزبیتا (۰۴-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۵ ق.ظ)، nza3380 (۰۸-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، aydil (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، آق جمشید (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، برف سیاه (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، bahana61 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، ساحل آرام (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، m@hshid (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، Land star (۱۸-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، نیـایــش (۲۸-۱۱-۹۷, ۱۲:۲۱ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان