امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كعبي: برانکو به ایران بیاید بدبخت می‌شود
خبر ورزشی: حسین کعبی که چندی پیش مصاحبه تندی علیه سرمربی استقلال تهران انجام داده و به شدت از وی انتقاد کرده بود، به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد. ظاهراً سرمربی آبی‌پوشان تهرانی از حسین کعبی به اتهام نشر اکاذیب، افترا و توهین شکایت کرده است. در این ارتباط خواندن تازه‌ترین حرف‌های حسین کعبی خالی از لطف نیست.

زندان هستي يا بيرون؟!

امان از دست شما دوستان! الان تهران هستم و دارم مي‌روم شمال. چطور مگر؟!

هنوز نرفتي دادگاه؟

باور كنيد جريان را نمي‌دانم. سه‌شنبه شب از طريق دوستان خبرنگار متوجه شكايت از خودم شدم.

ظاهراً گفته بودي زورشان به نكونام نمي‌رسد، آمدند از من شكايت كردند...

شكايت كردن حق هركسي است اما من يك حرف دارم. چرا بايد اين مسئله رسانه‌اي شود؟

به هر حال حسين كعبي يك بازيكن ملي بوده و طبيعي است رسانه‌ها به اين خبر آب و تاب بدهند. قبول نداري؟

چرا، بحث من رسانه‌ها و دوستان خبرنگارم نيست بلكه روي صحبت من با آقاياني است كه متن احضاريه‌ام را در اختيار رسانه‌ها گذاشتند. مگر خودتان نمي‌گوييد من بازيكن ملي بودم؟!

در احضاريه‌ات نوشته شده، نظر به اينكه متهم فوق مجهول‌المكان مي‌باشد...

مگر در فدراسيون فوتبال آدرس منزل من موجود نيست؟ صد تا دوست فوتباليست و مربي دارم. نمي‌توانستند احضاريه را به آدرس حسين كعبي بفرستند؟ فكر كرده‌اند با انتشار موضوع شكايت خود، آبروي مرا مي‌برند در حالي كه اصلاً اين طور نيست.

مثل اينكه خيلي عصباني هستي!

بحث عصبانيت نيست. رفتارهاي آقايان جالب است. از قول من بنويسيد حسين كعبي سالم است، سالم است، سالم است (سه بار تكرار مي‌كند) و ريگي به كفش ندارد كه از چيزي بترسد. با جان و دل به دادگاه رفته و از شكايت دوستان هم استقبال مي‌كنم.

خودت تنها مي‌روي يا وكيل هم داري؟

فقط آقايان كه وكيل ندارند! من هم براي خودم وكيل دارم و به اتفاق ايشان به دادگاه مي‌روم تا ببينم چه خبر است و چه اتفاقي مي‌افتد. واقعاً از سه‌شنبه شب تا حالا همين‌طور مانده‌ام كه چرا احضاريه من بايد رسانه‌اي شود...

از اين موضوع بگذريم. خبر داري كه احتمالاً برانكو ايوانكوويچ به ايران مي‌آيد تا هدايت پرسپوليس را برعهده بگيرد؟

برانكو به ايران بيايد بدبخت مي‌شود!

شوخي مي‌كني يا جدي مي‌گويي؟!

خيلي هم جدي گفتم. فوتبال ايران جاي برانكو نيست. البته من به عنوان يك پرسپوليسي دلم واقعاً براي هواداران اين تيم مي‌سوزد ولي برانكو به ايران بيايد آن هم با شرايط فعلي اشتباه بزرگي مرتكب خواهد شد.

در پايان حرف ناگفته‌اي نداري؟

در روزنامه خبرورزشي مصاحبه‌اي از قول آقاي علي پروين خواندم كه گفته بود در اين فوتبال هر روز در حال توليد پيشكسوت هستيم. بايد حرف‌هاي ايشان را با طلا نوشت. خداوكيلي معلوم نيست فوتبال ما به كجا مي‌رود و تا كسي هم حرفي مي‌زند به دادگاه احضار مي‌شود. واقعاً متأسفم!
پاسخ
سپاس شده توسط: