امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیام نیسون مسلمان شده است؟

26 دی 93

برترین ها: «لیام نیسون» هنرپیشه نقش اول مجموعه فیلم های «ربوده شده» (Taken) ، که برای بازی در قسمت دوم این فیلم مدتی را در کشور ترکیه گذرانده بود، سال 2012 در مصاحبه با روزنامه «سان» گفته بود که اوایل که برای فیلم برداری به ترکیه رفته بودیم شنیدن صدای اذان، آن هم پنج بار در روز، واقعا اعصابم را بهم میزد، اما پس از مدتی به روحم نفوذ کرد و حتی باعث شد به مسلمان شدن فکر کنم.

این هنرپیشه ایرلندی تبار که این روزها نامش با فیلم سوم این مجموعه حسابی بر سر زبان ها است، تمام شایعات موجود در این رابطه را تکذیب کرده و گفته که مسلمان نشده است.

[عکس: 440944_608.jpg]

به دنبال این مصاحبه شایعاتی مبنی بر اینکه او قصد دارد مذهب کاتولیک را رها کرده و به اسلام روی بیاورد منتشر شده بود.

او به خبرگزاری العربیه گفته است: «من قصد ندارم مسلمان بشوم. اما در آن زمان دعوت به عبادت را دنبال می کردم. خنده دار است، سه چهار روز اول این صدا برایم آزار دهنده بود، چون از خواب بیدارم می کرد، اما پس از آن هر روز منتظر این صدا بودم».
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: