امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیدی گاگا نامزد کرد! +عکس
93/11/28

؛ لیدی گاگا در اینستاگرام خود عکس حلقه نامزدی اش را به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت: «این قلب را در روز ولنتاین به من داد و من بعله گفتم»!

[عکس: 467399_253.jpg]

و «بری لوئیس» ادیتور Times Herald-Record که شنبه شب در رستوران Joanne Trattoria حضور داشت، ادعا کرد که شاهد این جشن بوده است. او می گوید: «شنیدم که لیدی گاگا در حالیکه انگشترش را به بقیه نشان می داد گفت: «it was time». اعضای خانواده گفتند «این زوج حدود چهار سال است که با هم هستند».

[عکس: 467400_863.jpg]

تیلور نیز در ایستاگرام خود عکسی از این لحظه بیاد ماندنی به اشتراک گذاشت و نوشت: «او در روز ولنتاین بعله گفت».

تیلور و گاگا اخیرا در رویدادهای مهم بر فرش قرمز با یکدیگر عکس های مشترکی داشتند. ستاره موسیقی و بازیگر، هر دو در 27 امین مراسم بزرگداشت هنرمندان ( Annual Kennedy Center Honors) در ماه دسامبر شرکت داشتند. حتی لیدی گاگا هنگام عکس گرفتن بطرز عاشقانه ای سرش را بر شانه تیلور گذاشته بود.

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
اينجاس كه ميگن چه شوورى گيرش اومده TongueTongue
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط: