امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مادری که پس از 8 ساعت یک بچه غول بدنیا آورد! (+عکس)
[highlight=#ffffff]یک مادر 21 ساله انگلیسی از منطقه لنکسایر در یک زایمان با درد پس از 8 ساعت یک نوزاد غول آسا با وزن تقریبی 12 پوند به دنیا آورده است.[/highlight]
گفتنی است؛ این مادر نمی‌دانسته که وزن نوزاد او اینقدر زیاد و در حدود 2 برابر وزن یک نوزاد عادی است.
در حال حاضر این نوزاد پسر از وضعیت سلامت مطلوبی برخوردار است و والدین او مجبور به پوشاندن البسه کودکان 3 ماهه به تن او هستند.
بررسی نشان می‌دهند، پزشکان در حدود یک ماه قبل در مغز این مادر یک لخته خونی شناسایی کرده بودند که سبب سردردهای غیر قابل تحمل را در او شده بود.
[highlight=#ffffff]
به خاطر کنترل دردها این مادر تصمیم گرفت که بدون عمل جراحی سزارین و یا تزریق داروهای ضد درد به وضع حمل طبیعی فرزند خود بپردازد.
[/highlight]
در طول دوران بارداری این مادر دچار اضافه وزن بسیار زیادی شده بود و حال پس از دنیا آمدن نوزاد غول‌آسا پزشکان علت آن را دریافته‌اند.
وجود لخته‌ خونی باعث تغییر حالت چشم این مادر شده است و حال پس از دنیا آمدن نوزاد پزشکان می‌توانند درمانهای لازم برای رفع این مشکل را در او آغاز کنند.
[عکس: resized_456834_322.jpg]

[عکس: resized_456835_518.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
نوزادش به اندازه اى قدمش مبارك هست كه باعث شفاى بيمارى مادرش باشهmara
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
قدم نورسیده مبارک مامانش باشهmara
انشالله وقتی بزرگ شد قدر رنج و زحمت مامانش رو بدونه!!!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
مبارکشون باشه
اگردلت گرفته سکوت کن ...این روزها کسی معنای دلتنگی رانمی فهمد...
پاسخ
سپاس شده توسط:
همچین گفت بچه غول فکر کردم واقعاً بچه غول به دنیا آورده [عکس: dfgh.gif] [عکس: asna.gif]
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
:)
ماشالله چه توپولیه ...
| تــــو خودمـــــــــ گمـــــــــ شدمــــــ |
پاسخ
سپاس شده توسط:
مهم اینه که هم بچه سالمه هم مادرش
خدا اونقدر بزرگ و بخشنده است که بچه ی به این ماهی بدون مادرنزاره .وانشاالله مادرو هم شفا میده..

مرسی از گذاشتن مطلب جالبتmaraShy
مشکل اینجاست
هرچه صبورتر میشوی
دنیا پروترمیشود..
پاسخ
سپاس شده توسط: