امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماده سیاهی که به طور شگفت انگیز دندان هایتان را سفید می کند
[عکس: IMG16382050.jpg]

دندانپزشک در ایالت نیوجرسی امریکا می‌گوید:
ماده سیاهی که به طور شگفت انگیز دندان هایتان را سفید می کند
اگر تابه‌حال در یوتیوب ویدئوی عجیبی از مسواک زدن با یک ماده سیاه برای سفید کردن دیده‌اید، ما به شما می‌گوییم که آن ماده ی سیاه چیست. آنها از کربن فعال یا ذغال چوب (نسخه ی اکسیده شده ) برای سفید کردن طبیعی دندان استفاده می‌کنند.

عجیب ترین قسمت ماجرا این است که این شیوه واقعا جواب می‌دهد. دکتر جوزف بنکر، دندانپزشک در ایالت نیوجرسی امریکا می‌گوید: باور این کار برای من هم سخت بود، تا اینکه خودم امتحان کردم. کمی کثیف‌کاری می‌شود، اما این ماده، پلاک‌ها و لکه‌های روی دندان‌ها را از بین می‌برد و آن را سفید‌تر می‌کند.
[عکس: 132450_273.jpg]

کربن فعال طبیعی به رنگ‌دهنده‌های سطحی دندان مثل قهوه، چای، مواد غذایی و نوشیدنی‌ها و پلاک‌ها می‌چسبند و آن‌ها را از روی دندان پاک می‌کنند. اگر دندان‌های‌تان به طور طبیعی زرد یا تیره است، باید یک محصول سفید کننده دندان حاوی هیدروژن پروکسید هم بخرید.
این ماده امن، خوب، بی‌بو و بی‌مزه بسیار مقرون به‌صرفه است. در همه فروشگاه‌های مواد غذایی موجود است. دکتر بنکر می‌گوید:«اگر دیدید دغال حالت ریگی دارد، آن را روی دندان‌های‌تان نمالید، چون به مینای دندان آسیب می‌رساند. هنوز هیچ محصولی از ذغال برای دندان به بازار نیامده است . بزرگ‌ترین نگرانی ما سختی آن است که به مینای دندان آسیب می‌زند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی جالبه یعنی تو ایرانم هست؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: