امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مار پیتون یک بز بالغ را خورد +عکس
Shocked 

فرادید: یک مار پیتون عظیم‌الجثه به روستای گارخوتا در ایالت بنگال غربی هند نزدیک شد و یک بز بالغ را بلعید. لحظه‌ای که این مار پیتون از غذای خود لذت می‌برد، یک عکاس سر می‌رسد و تصاویری را از آن اتفاق تهیه می‌کند.

به گزارش بارکرافت، این مار غول‌پیکر حداقل سه متر طول داشت و همان‌طور که از عکس‌ها مشخص است دهانش را به دور بدن بز بی‌جان می‌کشد تا آن را یکجا ببلعد. «رونی چودهوری» عکاس این ماجرا می‌گوید: «من در اطراف جنگل محافظت‌شده‌ی «سوناخالی» راه می‌رفتم و پس از اینکه وارد روستای گارخوتا شدم صداهایی را شنیدم. وقتی رسیدم آنجا دیدم که یک پیتون بزرگ دارد یک بز بالغ را می‌خورد. این ماجرا یکی از خارق‌العاده‌ترین چیزی بود که در تمام زندگی‌ام دیده‌ام.»

تعدادی از مردم روستا نیز برای تماشای این ماجرا آمدند. ضیافت پیتون چهار ساعت طول کشید و وقتی هم که مردم جمع شده بودند، او از غذای خود دست نکشید. اما سوال اصلی اینجا است که این مار آنجا چه می‌کرد؟ پیتون پس از اینکه بز را خورد دوباره به جنگل برگشت.

کارشناسان می‌گویند جنگل‌زدایی بی‌رویه و قطع درختان باعث شده اکوسیستم منطقه مختل شود. این اتفاق کاملا نادر ولی هشداردهنده است، زیرا ممکن است در آینده انسان طعمه پیتون شود.

[عکس: 531488_358.jpg]

[عکس: 531489_589.jpg]

[عکس: 531490_642.jpg]

[عکس: 531491_762.jpg]

[عکس: 531492_337.jpg]

[عکس: 531493_146.jpg]

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
وقتی ما جنگلهارو از بین میبریم ،
در آخر عواقبش گریبان مارو میگیره!!
ممنون با این خبر تصویری!mara
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
من هنوز تو خلقت مار موندم که آرواره هاشو تا اون اندازه باز میکنهxcvl
بازنده میگه میشه اما سخته