امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مانچینی:کار در اینتر دشوارتر از تصورم بود
روبرتو مانچيني، سرمربي اينتر، تاييد کرد که انتظار نداشت شرايط در اينتر برايش تا اين اندازه دشوار ‏شود و تاکيد کرد براي بازگرداندن اين تيم به موفقيت، به زمان و صبر نياز دارد.‏

ورزش سه: روبرتو مانچيني، سرمربي اينتر، تاييد کرد که انتظار نداشت شرايط در اينتر برايش تا اين اندازه دشوار ‏شود و تاکيد کرد براي بازگرداندن اين تيم به موفقيت، به زمان و صبر نياز دارد.‏ مانچو که بین سال های 2004 تا 2008 موفقیت های زیادی با اینتر به دست ‏آورد، در پاییز گذشته جانشین والتر ماتزاری در این تیم شد اما تیمش در هفته های اخیر نتوانسته نتایج ‏خوبی به دست بیاورد؛ با این وجود، او همچنان خود را بهترین گزینه برای هدایت نرآتزوری می داند.‏

او به توتواسپورت گفت:" وقتی به اینجا آمدم، می دانستم کار دشواری در پیش دارم اما نمی دانستم کار تا ‏این اندازه دشوار می شود. تیم اینتر قبلی من تیم کاملی بود. این تیم متفاوت است. ‏

فرگوسن هم برای اینکه در منچستریونایتد یک شاهکار خلق کند، به 7 سال زمان نیاز داشت. شاید اینتر به ‏‏7 سال زمان نیاز نداشته باشد اما به زمان و صبر بیشتری نیاز دارد. من جادوگر نیستم. ما باید سخت کار ‏کنیم؛ در حالی که در ایتالیا همه چیز را بلافاصله می خواهند. با این وجود، ما باید بار دیگر از سطح پایین ‏کارمان را شروع کنیم."‏
پاسخ
سپاس شده توسط: