امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماهی که تو اون به دنیا اومدید رو انتخاب کنید:
من بوس کردم یه میل گاردان روبه خاطراینکه زیباهستم وهرکاری بخوام میکنم
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۱-۱۲-۹۳، ۰۳:۳۲ ب.ظ)aram78 نوشته: من بوس کردم یه میل گاردان روبه خاطراینکه زیباهستم وهرکاری بخوام میکنم

آره خیلی زیبا هستیTongueTongueTongue
ایـنجا بـه جـز دوریِ تـو ... چیـزی بـه مـن نزدیـک نیـست ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من راضی کردم یک ته تغاری رو به خاطر اینکه من یه نینجام
بعله
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط:
خاک بر سرم
این که واسم اومد قابل گفتن نیسtwol
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
من فرشردم یک بز بخاطره اینکه من زیبا هستم هر کاری بخوام میکنم
ما به دنیا اومدیم دنیا به ما نیومده
پاسخ
سپاس شده توسط:
آذر………من سوار کردم

[۱۸٫ یک فالگیر زن رو

طوسی……… به خاطر اینکه داییم بعضی وقتها صورتی میشه

بی ربط بود dfgh
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
من سوار كردم يك بازنشسته ى زالو صفت رو بخاطر اينكه نميتوم خودمو كنترل كنم
امضای خدا پای تمام آرزوهایتان....
پاسخ
سپاس شده توسط:
من دوست داشتم معلم جغررافیم رو به خاطر اینکه من یه نینجامasnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
من فشردم همسایمون رو به خاطر اینکه زیر شلواریم قرمز و پاره ست
واااااااااااااااااااااااای عالی بود ترکیدم از خنده
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من بوس کردم یه میل گاردان روبه خاطراین که من عقده ای شدمdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یه بالن انتخاب کن تا استعداد پنهانت رو بشناسی صنم بانو 1 204 ۰۲-۰۸-۱، ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  همسر متولد چه ماهی تو زندگی صبورتره؟ صنم بانو 0 313 ۱۱-۰۶-۱، ۰۶:۵۹ ق.ظ
  حیوان مخفی شده در تصویر را پیدا کنید صنم بانو 0 164 ۰۲-۰۳-۱، ۰۴:۲۹ ق.ظ

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
66 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۲:۲۲ ب.ظ)، بیخیال بابا (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، Tasnim (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۲-۹۹, ۰۳:۳۹ ب.ظ)، نويد (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، SilentCity (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، فرميسك (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، • Niha • (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۴ ق.ظ)، ghazaleh (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، raha..79 (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۹-۰۴-۹۴, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، elaheh.p (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۵ ق.ظ)، فاطمه27 (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، hannaneh (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۲ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، *گیسو* (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، dakhtare-darya (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، سامیه 22 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، nza3380 (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۴:۰۷ ق.ظ)، armiti (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۶ ق.ظ)، ****نگار**** (۱۵-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، صنم بانو (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۳۰ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۱:۴۵ ب.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، محبوب (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، برف سیاه (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، .Arman. (۱۳-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، bahari (۱۷-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، دخترشب (۲۸-۱۱-۹۶, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، mary11 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۱۳ ق.ظ)، maral:) (۲۱-۰۶-۹۵, ۰۶:۴۶ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، Land star (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۷:۵۷ ق.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۶:۴۱ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۶-۱۱-۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، آنا00 (۲۷-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۱-۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، ژاله صفری (۱۱-۰۷-۹۷, ۰۵:۳۱ ب.ظ)، taranomi (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۱۸-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، دهقانی (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۳:۱۱ ق.ظ)، ∞ ყҽɠαɳҽԋ//- (۱۳-۱۰-۹۶, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۰۲-۱۲-۹۶, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، نیـایــش (۰۹-۱۲-۹۸, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، MJ99 (۱۱-۰۷-۹۷, ۰۷:۳۸ ق.ظ)، minaa (۱۵-۰۱-۹۸, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، ارمان بلوچزهی (۰۲-۱۰-۹۷, ۰۳:۵۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان