امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متيس: ارتش آمريكا بايد آماده باشد !!
Rainbow 
[عکس: 96-07-395.jpg]

‌وزیر دفاع آمریکا گفت، ارتش این کشور باید در مقابل اقدامات تحریک‌آمیز مستمر کره‌شمالی آمادگی داشته باشد تا در صورت لزوم از گزینه نظامی استفاده کند.

به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه خبری سی‌بی‌اس، جیمز متیس، وزیر دفاع آمریکا به تبیین راهبرد کشورش در قبال کره‌شمالی برای نیروهای ارتش ایالات متحده پرداخت و گفت، در حال حاضر، این راهبرد مبتنی بر دیپلماسی و تحریم‌های اقتصادی است که در راستای خارج کردن پیونگ‌یانگ از مسیر هسته‌ای فعلی خود به کار گرفته می‌شود.

با این حال، وی خاطرنشان کرد: نه من و نه شما نمی‌توانیم بگوییم که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

رئیس پنتاگون اظهار کرد: تنها یک کار است که ارتش آمریکا می‌تواند انجام دهد و آن این است که شما آماده باشید تا اطمینان حاصل شود که گزینه‌های نظامی در صورت نیاز در اختیار است. 

در همین حال، وزیر دفاع آمریکا بر اهمیت رویکرد دیپلماتیک فعلی برای حل بحران کره‌شمالی تأکید کرد و افزود: با این حال، ارتش آمریکا باید آماده باشد و این وظیفه شما در این مقطع زمانی است. من اطمینان دارم که ارتش همواره وظایف خود را انجام می‌دهد. 

متیس همچنین خاطرنشان کرد: کره‌شمالی جزو دغدغه‌های ما است و شما می‌دانید که علت چیست. 
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
سپاس شده توسط:
این تیکه اخرش و خیلی قشنگ گفته xcvl
قبل اینکه اینا از گزینه نظامی استفاده کنن اونا داغون کردن که
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط: