امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجری سیما بینی همسرش را شکست!
مجری تلویزیون به خاطر کتک زدن و شکستن بینی همسرش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

[عکس: 1419543734.jpg?itok=mThorGv3]

این مرد به گفته همسرش برخلاف چهره خندان در برابر دوربین‌و در جامعه، رفتار خشنی در چاردیواری خانه‌شان دارد.

چندی پیش زن جوانی در حالی که بینی‌اش باندپیچی شده بود و آثار کبودی روی صورتش به چشم می‌خورد نزد دادیار دادسرای تهران رفت و پرده از رفتارهای خشن شوهر خود برداشت.

وی مدعی شد: من و شوهرم که مجری تلویزیون است و باعث شادی مردم می‌شود دو فرزند داریم.

برخلاف چهره شاد وی در تلویزیون، او مردی خشن است و همیشه با من بنای ناسازگاری دارد اما من به خاطر حفظ آبرو و آرامش خانواده همیشه سعی می‌کردم که در مقابل زورگویی‌های وی سکوت کنم.این زن جوان در حالی که گریه می‌کرد، ادامه داد: کار به جایی کشید که بداخلاقی‌های همسرم تبدیل به کتک‌کاری شد. وی فکر می‌کرد که من کیسه بوکس‌اش هستم، همیشه با مشت و لگد به جانم می‌افتاد.

روز گذشته نیز به من حمله‌ور شد و با مشت محکمی که به صورتم زد باعث شد بینی‌ام بشکند.

وی در ادامه ادعاهای خود افزود: حالا از این شوهر زورگو و خشن به خاطر کتک کاری‌هایش شکایت دارم چرا که آرامش و امنیت جانی را از من سلب کرده است و به تنگ آمده‌ام.

بنابر این گزارش، وقتی دادیار پرونده با مدارک همسر این مجری روبه‌رو شد دستور داد وی به دادسرا احضار شده و تحت تحقیق قرار گیرد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
عجب ادمایی پیدا میشن
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: