امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجیدی: فقط به خاطر هواداران بازگشتم
Rainbow 
مجیدی قراردادش با استقلال را ثبت کرد

فرهاد مجیدی گفت: به خوب و بد بازگشتم به استقلال فکر نکردم و هدفم فقط خوشحالی هواداران بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، مجیدی عصر روز شنبه پس ازحضور در دفتر مدیر عامل استقلال و گفت و گو با دکتر فتح اله زاده،به هیات فوتبال تهران رفت و قراردادش را ثبت کرد.

وی پس از آن که قرارداد خود را رسما با استقلال ثبت کرد، گفت: من فقط به خاطر اینکه احساس کردم هواداران استقلال با آمدن من هرچند کم خوشحال می‌شوند، به تیم بازگشتم و اصلا به خوب و بد بودن این مسئله فکر نکردم. من فقط می‌خواستم که هواداران استقلال خوشحال باشند. وی ادامه داد: من چند ماه در هوای سرد لندن از ساعت 6 صبح تا 8 شب به کلاس مربی‌گری رفتم ولی هشتم بهمن که امتحان من است نمی‌توانم در جلسه امتحان حاضر شوم چون با پرسپولیس بازی داریم. مجیدی در ادامه گفت: صحبتی هم درباره حاشیه‌های مطرح شده در چند روز اخیر دارم. وقتی صحبت از مکتب ناصر خان حجازی کردم منظورم این بود که حجازی اسطوره همه استقلالی‌هاست، او به خاطر شخصیت و رفتارش محبوب پرسپولیسی‌ها نیز هست. اگر صحبتی در این رابطه کردم به این دلیل بود که مردم ناصرخان را به دلیل بازی‌ها و گلری کردنش دوست ندارند بلکه صداقت و روراستی او را دوست دارند. وی افزود: آرزوی من این است که اصولی را که ناصرخان بر آن پایبند بود در زندگی فردی و فوتبالی‌ام ملاک قرار دهم.\اق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: دختر دریا
با برگشتنش به استقلال مطمئنن بهترین کارو کرده .c.c.c
حکایت من ، حکایت کسی ست که عاشق دریا بود اما قایق نداشت.
دلباخته سفر بود همسفر نداشت
زخم داشت اما ننالید گریه کرد اما اشک نریخت .
حکایت من ، حکایت چوپان بی گله .
 و ساربان بی شتر است ...
حکایت کسی که پر از فریاد بود .......
اما سکوت کرد ...
پاسخ
سپاس شده توسط: مرد آریایی