امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محمدرضا گلزار از یک منتقد [color=#ff0000]سینم[/color] ا شکایت کرد
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰

محمدرضا گلزار از یک منتقد سینم ا شکایت کرد

مجری مسابقه «هفت خان» از یک منتقد سینم ا که دستمزد وی را برای این مسابقه، ۱۸ میلیارد تومان اعلام کرده بود، شکایت کرد.
خبرگزاری صبا: پوریا ذوالفقاری منتقد سینم ا با انتشار متنی اینستاگرامی، از شکایت محمدرضا گلزار به دلیل انتشار رقمی به عنوان دستمزد این بازیگر برای اجرای مسابقه «هفت خوان» خبر داد.
ذوالفقاری نوشته است: «از تماس پلیس فتا متوجه شدم جناب محمدرضا گلزار در کنار نوشتن متن‌ها و توصیه‌هایی خطاب به خودش مبنی بر «بی‌اعتنایی به دیدگاه‌ها و حرف‌های دیگران» ظاهرا طاقت نیاورده و از من شکایت کرده‌اند. من در تمام این مدت می‌دانستم اگر تکذیبیه‌ای منتشر شود، اخلاقا و قانونا باید آن را در صفحه‌ام منتشر کنم ولی خب ظاهرا جناب گلزار و وکلای‌شان ترجیح داده‌اند بازی را این شکلی پی بگیرند. مشکلی نیست. آماده‌ام و طی دو روز آینده به پلیس فتا مراجعه خواهم کرد. قصه ما و سلبریتی‌ها دارد به جاهای جالبش می‌رسد…»

[عکس: 2630044_857.jpg]

به نظر می‌رسد این شکایت به دلیل مطلبی صورت گرفته که پوریا ذوالفقاری ۳۰ فروردین ماه سال جاری در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود و در آن مطلب مدعی شده بود که محمدرضا گلزار برای اجرای مسابقه «هفت خان» ۱۸ میلیارد تومان دستمزد دریافت کرده است.
در پی این اتفاق، پلتفرم نماوا نیز در صفحه اینستاگرام خود با انتشار اطلاعیه‌ای نوشت: تمامی قراردادهای مالی نماوا با مهدی منیری، تهیه‌کننده برنامه «هفت خان» بوده و تیم نماوا در طرح این شکایت نه تنها نقشی نداشته، بلکه از آن مطلع هم نبوده است. نماوا مثل همیشه از اظهارنظرها و همچنین روحیه پرسش‌گری منتقدین و اهالی رسانه استقبال می‌کند و آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات آن‌هاست.
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
پاسخ
asna ‌  asna
خدا سخت ترین جنگ ها را... 
به قوی ترین سرباز هایش می دهد/•`♡
༺༽ LOVE YOU MY GOD༼༻

پاسخ