امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدال جهانی برای من تعریف شده، فقط طلا می خواهم
Rainbow 
صادق :
مدال جهانی برای من تعریف شده، فقط طلا می خواهم
دارنده مدال نقره کشتی در المپیک 2012 لندن معتقد است فقط کسب مدال طلای جهان می تواند وی را راضی کند.
صادق گودرزی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: از سال 2009 تا 2011 در مسابقات جهانی به ترتیب صاحب یک برنز و2 مدال نقره شدم و در بازی های المپیک 2012 نیز روی سکوی دوم ایستادم.

وی ادامه داد:در 4 سالی که افتخار پوشیدن دوبنده تیم ملی را دارم صاحب 4 مدال جهانی والمپیک شده ام که رنگ هیچ کدام طلا نیست، به همین دلیل اعتقاد دارم که قرار گرفتن روی سکوی مسابقات جهانی برای من تعریف شده و تنها باید به فکر تصاحب خوشرنگترین مدال باشم .

گودرزی درباره وضعیت فعلی خود گفت:پس از رقابتهای لیگ اولین اردوی جدی تیم ملی برای حضور در مسابقات جام جهانی شروع شده که در این مرحله تمرینات پرفشار ی را زیر نظر کادر فنی دنبال می کنیم ،در حال حاضر از آمادگی نسبی برخوردار هستم که تا شروع جام جهانی خود را به وضعیت مطلوب خواهم رساند.

وی در پاسخ به این سوال که با چه هدفی برای مسابقات جام جهانی اعلام آمادگی کرده است گفت:یک سری برنامه ریزی ها تا شروع مسابقات جهانی 2013 در ذهن دارم که برای شروع کار تصمیم گرفتم در رقابتهای جام جهانی تهران کشتی بگیرم .

آزادکار وزن 74 کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد:تیم ایران در مسابقات جام جهانی تهران با ترکیبی از جوانان وبا تجربه ها به میدان خواهد رفت که امیدورام بتوانیم از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنیم .
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: