امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدل جدید تنبیه کودکان آمریکایی ..!!
Exclamation 

[عکس: S1433055049.jpg]

مادر امریکایی در پی حرکت بی شرمانه پسر بچه خود روی بالکن خانه همسایه تصمیم گرفت به روشی متفاوت او را در ملا ‏عام تنبیه نماید.‏
مادر فرزندش را مجبور نمود در گوشه خیابان شلوغ "راشل"بایستد و پلاکاردی را که رویش این جمله نوشته بود را با دستان ‏خود بالا نگه دارد تا همه ببینند"من یواشکی بالای بالکن خانه همسایه رفتم و از ان جا به عنوان توالت استفاده نمودم.‏

[عکس: L1433055049.jpg][url=http://www.delgarm.com/images/news/a757/1394/03/10/N1433055049.jpg][/url]

مادر پسربچه خود چند قدم ان طرفتر روی ایستاد و فرزندش را نظاره می نمود.یکی از عابران از پسربچه عکس گرفت و انرا ‏در فیس بوک قرار داد.برخی کاربران این اقدام شجاعانه و اشکار مادر را در جهت تنبیه فرزند تحسین نمودند.‏
اخیرا این مدل تنبیه جای خود را در بین خانواده ها باز نموده است. به عنوان مثال آقای "جنتری"به همراه خانمش"رینی نیکل" ‏دختربچه یک دنده و بد دهن خود را به همین روش تنبیه نمودند.‏
آنها دخترشان را مجبور نمودند پلاکاردی را که رویش این جمله نوشته بود را در دست بالا بگیرد و به مدت 90 دقیقه در ‏چهار راه شلوغ بایستد"من دختربچه لجباز و یک دنده ای می باشم و ارزش احترام داشتن ندارم خانم رینی می گوید این روش ‏تنبیه را از یک وکیل مسیحی آموخته و اتفاقا جواب هم داده است.‏
او می گوید من در حالی که روی نیمکت پارک نشسته بودم و دخترم را نظاره می کردم هنگامی که زمان تنبیه او به پایان ‏رسید در جلو افسر پلیس مرا در glaاغوش گرفت و از من معذرت خواهی نمود.

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: