امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدل های جدید تزیین کدو شب یلدا و حکاکی روی کدو
تزیین کدو شب یلدا در منزل:
همینطور که گفتم امروز با تزیین کدو شب یلدا در خدمت شما دوستهای گلم هستم و سعی میکنم شما رو با مدل های جدید تزیین کدو آشنا کنم تا شب یلدا به مشکل نخورید و زیباترین تزیینات رو داشته باشید. اولین روش برای این تزیینات حکاکی روی میوه س که به شکل های مختلف انجام میشه و هر کدوم از این طرح ها زیبایی خودشونو دارن. برای شروع کار قسمت بالای کدو رو به شکل زیر ببرید و بعد داخل اونو خالی کنید.
[عکس: yalda1.jpg?cd5a66]
حالا یه طرح مناسب برای روی کدوهاتون انتخاب کنید و اونو به وسیله کاربن و یا هرطور که میتونید روی کدو منتقل کنید و بعد از کشیدن طرح دلخواهتون، اونو با چاقوی مخصوص حکاکی و یا یک وسیله نوک تیز خالی کنید. برای اینکار لازم نیست کاملا برش بزنید همین که دیواره کدو نازک شه کافیه.
[عکس: yalda-19.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-21.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-31.jpg?cd5a66]
خب تو این مرحله از قسمت بالای کدو که قبلا برش زدید یک لامپ و یا شمع داخل کدو قرار بدید تا زیبایی اون چند برابر شه از این روش برای بیشتر میوه آرایی ها میشه استفاده کرد.
[عکس: yalda-41.jpg?cd5a66]
موقع حکاکی روی کدو میشه علاوه بر نازک کردن دیواره کدو یک قسمت هایی از طرح رو هم برش زد و از کدو جدا کرد، طوری که داخل اون کاملا دیده شه. با این روش هم میشه یک تزیین کدو شب یلدا خیلی زیبا داشت.
[عکس: yalda-51.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-61.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-71.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-81.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-101.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-91.jpg?cd5a66]

اینم چند نمونه خیلی زیبا از تزیین کدو که با استفاد هاز روش های بالا میشه به راحتی اونو انجام داد و یه تزیین فوق العاده داشت.
[عکس: yalda-111.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-121.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-131.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-141.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-151.jpg?cd5a66]
[عکس: yalda-161.jpg?cd5a66]

خب همینطور که در تصویر زیر میبینید میشه روی کدو رو هم به شکل های مختلف نقاشی کرد و از اونها برای شب یلدا و تزیینات مربوط به اون استفاده کرد.
[عکس: yalda-171.jpg?cd5a66]
اینم یه کدوی حکاکی شده خیلی زیبا که کار یکی از دوستهای هنرمندمونه و شما میتونید با توجه به طرح اون حکاکی های زیبایی انجام بدین.
[عکس: yalda-181.jpg?cd5a66]
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
البته فك كنم ، اين تزيينات مربوط به جشن هالوين باشه! نه شب يلدا !!!
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۷-۰۶-۹۴، ۰۱:۱۱ ب.ظ)v.a.y نوشته: البته فك كنم ، اين تزيينات مربوط به جشن هالوين باشه! نه شب يلدا !!!

منم همینو میگم
#من مهری ام فرمانروای احساسات....
پاسخ
سپاس شده توسط: