امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیر عامل نفت تهران: کفاشیان گفت برداشت از حرف های من اشتباه بوده ا
Rainbow 
مدیر عامل نفت تهران: کفاشیان گفت برداشت از حرف های من اشتباه بوده است/ انتقال نفت منتفی است و با قانون مغايرت دارد
قنبر زاده گفت: بحث مجدد انتقال در پی صحبت کفاشیان بوجود آمد که البته وی منظورش انتقال نبود و طور دیگری برداشت شده بود.
قنبرزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: رئیس فدراسیون فوتبال در جایی عنوان کرده است که بحث انتقال تیم ها در زمانی که الزامات قانونی آن رعایت نشده است انجام پذیر نیست و در مورد نفت اگر الزامات قانونی انجام بگیرد آنوقت امکان انتقال به اراک وجود دارد.

وی ادامه داد: از صحبت های کفاشیان استنباط صحیحی نشده بود چرا که خود کفاشیان این خبر را تکذیب کرد و به بنده گفت: من منظورم انتقال نفت به اراک نبوده و قانون انتقال تیم را توضیح داده بودم.

قنبر زاده افزود: بحث انتقال نفت به اراک به طور کلی منتفی شده است چرا که انتقال یک تیم به شهر دیگر می بایستی با رعایت قوانین انجام شود وچون با شگاه ثبت شده است درچهارچوب قانون تجارت این انتقال امکان پذیر نیست ضمن اینکه هنوز اراک در بخش خصوصی فعال نیست و تیم نفت هم یک تیم خصوصی نیست.

وی ادامه داد: طبق اساسنامه AFC این انتقال شرایط لازم را ندارد و در قوانین مصوب مجلس در مورد تاسیس باشگاه ها این انتقال با قانون مغایرت دارد و مطمئن باشید به طور کلی منتفی خواهد شد.

قنبر زاده گفت: ما تلاش کردیم این موضوع برای همیشه منتفی شود اما نمی دانم چرا دوباره این بحث را مطرح کردند البته سال گذشته این بحث یک مانور تبلیغاتی برای یک عده بود که مردم خوب اراک نیز این مسئله را نپذیرفتند و بهتر است آقایان به فکر سرمایه گزاری تیم ها و بازیکنان بومی خودشان باشند تا بتوانند به لیگ برتر صعود کنند.

وی افزود: قرار داد اکثر بازیکنان نفت تهران 2 یا 3 ساله است و بنا به مفاد قرارداد در صورت انتقال نفت به هر شهری بازیکنان ضمن دریافت حقوق می توانند قرار داد خود را یک طرفه فسخ کنند و من به عنوان مدیر عامل اعلام می کنم این انتقال انجام نخواهد شد./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: