امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیر موسسه «اوج»: با افتخار از سپاه پول می‌گیریم
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸

احسان محمد حسنی در اختتامیه آیین هم اندیشی سینم ای انقلاب گفت:همه ما به انقلاب اسلامی، خون مطهر شهدا و به نهضت عظیم عاشورا وابسته ایم. افتخار می‌کنیم پول تولیداتمان را از سفارتخانه‌های حامی داعش نمی‌گیریم.
سینم ا دیلی: احسان محمد حسنی در اختتامیه آیین هم اندیشی سینم ای انقلاب گفت:همه ما به انقلاب اسلامی، خون مطهر شهدا و به نهضت عظیم عاشورا وابسته ایم. افتخار می‌کنیم پول تولیداتمان را از سفارتخانه‌های حامی داعش نمی‌گیریم. یک بار یک نفر به من گفت، من مستاجر هستم و خانه ام بیت رهبری است، اما من می گویم، همه ما خانه هایمان بیت رهبری است.
افتخارمی‌کنم پول تولیدات خودمان را سپاه می گیرم. با افتخار حمایت می‌کنند، از آثار برجسته و حرفه‌ای که دشمن نمی‌تواند، تکنیک و محتوای آن آثار را نادیده بگیرد و از آن چشم پوشی کند.
دوستان، فرمایشات حاتمی‌کیا را شنیدیم. این تازه آغاز راه مبارزه است، ما مسیر طولانی و مین گذاری شده ای داریم. به حول قوه الهی با همکاری نسل جوان، مومن، انقلابی و با استعدادی که سر برآوردند در آینده ای بسیار نزدیک شاهد ابراهیم حاتمی کیاهای جسور و حرفه ای و کار بلدی در عرصه سینم ا و هنر خواهیم بود. وعده توخالی به دوستان نمی دهم. بلکه جوانان انقلابی و مومن ایستادن و کار می کنند. و انشا الله آرایش جدیدشان را برای تغییر صحنه میدان به حال خود رها شده فرهنگ خواهیم دید.
[عکس: thm_949_1585652_893.jpg]
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
احسنت
آدم ها دو دسته اند :
غـیرتی، قیمتی. 
غیرتی ها با خـُدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خُـدا ...!

پاسخ
سپاس شده توسط: