امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرگ بر مهر ماه
نهههه مهر
اگر مغز انسان چنان ساده میبود که ما از آن سر در می آوردیم ، هنوز جنان احمق بودیم که هیچ از آن سر در نمی آوردیم .... دنیای سوفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: IMG_20150919_132133.jpg]
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لوازم لازم برای ذوق مرگ شدن minaa 4 190 ۳۱-۰۴-۹۸، ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترشب
  به بابام میگم اگه مرگ مغزی بشم... minaa 2 267 ۰۸-۰۴-۹۸، ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥فاطیما♥
  بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیس ؛ بی هدف زندگی کردنه ! minaa 0 133 ۳۰-۰۳-۹۸، ۰۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
29 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۱ ق.ظ)، shahang (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، hasti.cruel (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، v.a.y (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۰ ق.ظ)، ملکه برفی (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، vajiheh (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، سوگل بنی (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۴:۴۲ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، hedy (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۸ ق.ظ)، • Niha • (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۴ ق.ظ)، ****Dayan**** (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۰ ق.ظ)، Neda0077 (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، دختر ایران (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، heliia (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۷ ق.ظ)، آشوب (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۹:۰۲ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، مارکیز (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، MaryaM_sh (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، T a R a N e (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۸ ق.ظ)، رزبیتا (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، nza3380 (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، epsilonmiss (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، delnazkhosravi (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، elinaaaa (۱۲-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۰ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان