امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرگ دختر ۱۰ساله بر اثر شلیک تفنگ بادی
۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از مرگ دختر بچه ۱۰ ساله بر اثر شلیک تفنگ بادی توسط پسردایی ۲۰ ساله در شهر آباد خبر داد.
ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان از مرگ دختر بچه ۱۰ ساله بر اثر شلیک تفنگ بادی توسط پسردایی ۲۰ ساله در شهر آباد خبر داد.
سرهنگ حسین خواجه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه سمل پس از اطلاع از تیرخوردگی دختر بچه ای ۱۰ ساله در شهر آباد در محل وقوع حادثه حضور یافتند.
این مقام انتظامی گفت: در بررسی عوامل انتظامی مشخص شد که در اثر بی احتیاطی و سهل انگاری در استفاده از تفنگ بادی، در شهر آباد نوجوان ۲۰ ساله حین بازی دختر عمه ۱۰ ساله خود را مورد اصابت قرار داد و متاسفانه علی رغم تلاش های تیم پزشکی مصدوم فوت کرده است.
سرهنگ خواجه با اشاره به اینکه متهم بعد از این حادثه متواری شده بود، گفت: با تلاش و رایزنی با خانواده متهم، وی خود را به ماموران انتظامی معرفی و هم اکنون به منظور تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.
فرمانده انتظامی تنگستان با ابراز تاسف از بروز این حادثه به رغم هشدارهای قبلی، اظهار امیدواری کرد: با نظارت، کنترل و آموزش لازم از سوی خانواده ها شاهد تکرار چنین حوادث تلخ و دلخراشی نباشیم.
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: هویدا مهرزاد ، هویدا مهرزاد
ای وای! خدا رحمتش کنه!....همش از روی بی حواسی و سهل انگاری و خیلی ببخشید ولی به قول یکی از دوستام شوخی های خرکی این جوری میشه!
خدا سخت ترین جنگ ها را... 
به قوی ترین سرباز هایش می دهد/•`♡
༺༽ LOVE YOU MY GOD༼༻

پاسخ
سپاس شده توسط: صنم بانو ، صنم بانو
ینی اون پسردایی رو باید بگیری بدیش به من، من می دونم چیکار کنم dfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: