امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرگ مرموز قهرمان کشتی در ویلای چالوس
ورزشکار قدیمی با همسرش به ویلایی که تازه خریده بود رفت تا چند روزی را در آنجا به استراحت بپردازد ولی سرنوشت عجیبی در انتظارش بود.

ساعت 4 صبح 22 آبان‌ماه سال جاری ولی اکبر، قهرمان سابق کشتی فرنگی کشور و آسیا با همسرش به ویلایشان رفتند و از همان‌جا ثانیه‌ها برای مرگ وی به شمارش افتاد.

از زمانی‌که وی همسایه‌اش را دید و با قرض گرفتن بخاری به داخل ویلا رفت هیچ‌کس ولی‌اکبر را ندید تا این‌که پلیس و همسایه‌ها جسدش را پیدا کردند.

صبح 30 آبان‌ماه یعنی 8 روز پس از این که ولی‌اکبر داخل ویلا رفت، همسایه‌اش به غیبت وی مشکوک شد و همراه یکی دیگر از همسایه‌ها به داخل ویلا رفتند و با بدن نیمه‌جان همسرش که روی کاناپه بود و جسد بی‌جان و متعفن شده «ولی» که نزدیک آشپزخانه و روی زمین افتاده بود روبه‌رو شدند، صحنه هولناکی بود و کسی تصور نمی‌کرد چنین اتفاقی رخ داده باشد.

مأموران پاسگاه نمک‌آبرود خیلی زود در جریان ماجرا قرار گرفتند و برای بررسی‌های ابتدایی وارد عمل شدند و در تجسس‌هایشان دریافتند مرد ورزشکار چند روز پیش به‌کام مرگ فرو رفته است.

با انتقال زن جوان به بیمارستان برای معالجه و تحت مداوا قرار گرفتن، بازپرس جنایی چالوس همراه تیمی از پلیس آگاهی، ویلای قهرمان سابق کشتی را تحت بررسی دقیق قرار دادند و متوجه شدند خون زیادی از جسد رفته است و از سویی هیچ آثار درگیری نیز وجود ندارد. با توجه به نامناسب بودن وضعیت همسر این کشتی‌گیر در بیمارستان، بازپرس از پزشکی قانونی خواست علت و روز دقیق مرگ قهرمان کشتی را مشخص کند.

در ادامه کارآگاهان نیز به‌دستور بازپرس مأموریت یافتند تجسس‌های میدانی خود را برای رازگشایی از مرگ ولی‌اکبر آغاز کنند.

تیم جنایی از یکی از همسایه‌ها که پلیس را در جریان کشف جسد قرار داده بود بازجویی کردند که وی به آنان گفت: ساعت 4 صبح 22 آبان ماه «ولی» همراه همسرش به‌مقابل ویلایشان رسیدند و با توجه به سرمای هوا از من بخاری خواستند تا ویلا را گرم کنند، رفتم از انباری بخاری آوردم و به وی گفتم بخاری بدون لوله‌ است و اگر الآن آن را وصل می‌کنند تا صبح می‌توانند از آن استفاده کنند ولی باید لوله تهیه کنند تا مشکلی به‌وجود نیاید.

وی افزود: پس از دو روز به ویلای ولی رفتم و به شیشه پنجره زدم و گفتم پهلوان بیا بیرون برویم ورزش کنیم که همسرش گفت ما در حال استراحت هستیم، دوباره پس از چند روز رفتم و پهلوان را صدا کردم ولی زن جوان گفت در حال استراحت هستند.

یک هفته گذشته بود و ولی و همسرش را اصلاً ندیده بودم، خیلی مشکوک شده بودم تا این‌که صبح امروز رفتم تا صدایش کنم که بوی تعفن شدیدی به مشامم خورد، بنابراین از یکی از همسایه‌ها خواستم بیاید و باهم وارد ویلای این زوج شویم.

همسایه کنجکاو ادامه داد: در را زدیم و کسی جواب نداد، در را باز کردیم و داخل شدیم و با بدن نیمه‌جان همسرش که روی مبل افتاده بود روبه‌رو شدیم. صحنه بدی بود، وقتی سرمان را به سمت دیگر چرخاندیم جسد ولی را دیدم که به روی صورت جلوی آشپزخانه افتاده بود، بوی تعفن فضای ویلا را پر کرده بود، زن جوان را بیرون آوردیم و به پلیس و اورژانس زنگ زدیم.

ادعاهای این مرد در حالی بود که همسر ولی پس از به‌هوش آمدن در بازجویی‌ها گفت در طول 8 روز گذشته در خواب به سر می‌برد.

با توجه به این‌که همسر ولی‌اکبر عنوان کرد متوجه از دنیا رفتن همسرش نبوده نتیجه پزشکی قانونی نشان می‌دهد یک هفته از مرگ قهرمان سابق کشتی فرنگی گذشته است.

قاسم اکبر برادر این ورزشکار قدیمی گفت: زن داداشم به ما گفت ساعت 4 صبح به ویلا رسیده‌اند و پس از نصب بخاری گازی شوهرش از خواب بیدار نشده و متوجه گذشت زمان نشده و به خاطر پخش شدن گاز منوکسید کربن در حالت خواب و بیداری بوده است.

وی افزود: بررسی‌های ابتدایی پلیس و پزشکی قانونی نشان می‌دهد انتشار گاز منوکسیدکربن علت مرگ برادرم است ولی جای تعجب دارد زیرا چطور ممکن است برادرم و همسرش در ویلا باشند و برادرم در همان روزهای ابتدایی از دنیا برود ولی همسرش زنده بماند، مطمئناً دلیل دیگری در این ارتباط وجود دارد و شاید انگیزه قتلی از سوی کس دیگری وجود داشته باشد.

این برادر نگران ادامه داد: یکی از دوستان برادرم به من گفت سه هفته پیش از این ماجرا ولی را با لباس خون‌آلود دیده ‌که به وی گفته می‌خواهد به شمال کشور برود و از وی خواسته بود اگر کسی سراغش را گرفت نگوید به‌کجا رفته است.

بنابراین گزارش با توجه به مرموز بودن مرگ قهرمان سابق کشتی فرنگی، کارآگاهان، بازپرس جنایی و کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی ماجرا به‌صورت ویژه هستند.
چقَـבر پــَـر می ڪِشَـב دلـَـــمـ
بـﮧ هــَـــوآی تـُـو
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf
اخی بگردم
jue t`aim
پاسخ
سپاس شده توسط: MeNa
واقعا مرگ مشکوکیه ، خدا رحمتش کنهUndecided
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ