امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزایای داشتن باغچه سبزیجات در خانه +تصاویر
اگر جزو کسانی هستید که برنامه ی خاصی برای اوقات بیکاری خود ندارید، پرورش گل و گیاه و همچنین اگر باغچه ای در حیاط خانه خود دارید که می توانید از آن استفاده کنید، کاشتن برخی سبزیجات و رسیدگی به آنها در زمان فراغت و اوقات بیکاری بهترین گزینه است. زیرا رسیدگی به گل و گیاه امری ساده، اما در عین حال، سرگرمی جالبی نیز محسوب می شود و می توانید کارهای مفید زیادی انجام دهید و چیزهای زیادی یاد بگیرید.
اول از همه، باعث صرفه جویی در هزینه تامین مواد غذایی شما می شود. زیرا از این لحظه شما می توانید سبزیجاتی که بیشتر مورد استفاده شماست، در باغچه خود بکارید و از مزایای آن بهره مند شوید.
[عکس: 271a3e64a7.jpg]
دانشمندان بر این باورند، داشتن باغچه ای برای کاشتن سبزیجات، برای همه به خصوص خانم ها بسیار مفید و سودمند خواهد بود. زیرا:
باعث آرامش و ایجاد احساسات مثبت به خصوص در زمان عصبانیت و ناراحتی می شود.
حتی می توانید اگر تمایل داشته باشید برای فروش نیز مقداری از آنها را آماده و از این طریق سودی عاید شما شود.
[عکس: ed3489e9b6.jpg]
فرصت خوبی برای وزن کم کردن است.
باعث صرفه جویی در هزینه های خرید شما می شود. زیرا از الان دیگر شما نیازی به خریدن سبزیجات نخواهید داشت.
[عکس: f05603c5e5.jpg]
می تواند نوع خاصی از سرگرمی نیز محسوب شود که می تواند به شما کمک کند تا دوستان جدیدی پیدا کنید.(در اینترنت و هنگام صحبت کردن با افراد با تجربه در این زمینه)
باغچه می تواند مکان مناسبی برای برگزاری اجتماعات با نزدیکان و عزیزانتان محسوب شود.
[عکس: 42f14ad7bd.jpeg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
همیشه سبزی تازه فراهمه....به به ...دست پرورده خود آدم هم که باشه بیشتر میچسبه
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
سبزی تازه = سلامتی[عکس: mara.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
وای همه چی تازه.خیلی عالیهmara
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیلی خوبه..اگر ادم بهش برسهazsx
[عکس: 60206296981884050397.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
1 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
hannaneh (۳۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان