امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه خاطره نویسی و عکس نوشته "امام رضا (ع)"
(۲۱-۰۷-۹۴، ۱۲:۳۶ ق.ظ)ملکه برفی نوشته: سلام به دوستای عزیز
میتونید هنوزم خاطره و عکس نوشته تون رو به من خصوصی کنید
ولی نظرسنجی برای شهادت امام رضا برگزار میشه
خیلی ممنونم فاطمه جون!!
لطف کردی که بازم فرصت دادی بهمون!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
فقط تا روز شنبه 21/9/94 وقت دارید توی مسابقه شرکت کنید
سپاس شده توسط:
سلام فاطمه جون /
میشه بگین نظر سنجی رو کی برگزار می کنین؟!
xcvk
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
سلام مسابقه هنوز هست؟
منم میخوام عکس نوشته درست کنمmara
نــــــه چپــــــ× نـــــــه راستــــــ×
فقطـ خـدا * کـــه اون بالاسـتــ
سپاس شده توسط:
سلام ببخشید کی نظرسنجی رو قرار میدید؟
نــــــه چپــــــ× نـــــــه راستــــــ×
فقطـ خـدا * کـــه اون بالاسـتــ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نظرسنجی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 20 4,469 ۲۷-۰۲-۰، ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥هستی♥
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 436 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,694 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۵:۱۰ ب.ظ)، sadaf (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۲ ق.ظ)، ~mahdis~ (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، v.a.y (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، .ستایش. (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۷:۵۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۳۷ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، vajiheh (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، elena.r (۲۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۷ ق.ظ)، Ar.chly (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، .مليكا. (۱۸-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، SilentCity (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، • Niha • (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، s@mir@ (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، ghazaleh (۱۶-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، نیاز (۳۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، raha22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، elham zelzele (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۵۷ ب.ظ)، سرنای را (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، مارکیز (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۷:۰۳ ق.ظ)، MaryaM_sh (۱۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۹:۰۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، آسیه (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، T a R a N e (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، morgana (۰۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، parysa7 (۲۱-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، فاطمه حیدری (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، nza3380 (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، saba.AZ (۲۲-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، فریاد بی صدا (۳۰-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، barooni (۰۴-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، E.Ahmadi (۲۱-۰۸-۹۴, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، hanane (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۴:۱۳ ق.ظ)، ӄoCholOo (۰۵-۱۰-۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، ماه دل (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، bita.s (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان