نظرسنجی: کدام طرح رو می پسندید ؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اولی!
19.23%
5 19.23%
دومی!
38.46%
10 38.46%
سومی!
42.31%
11 42.31%
مجموع 26 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ی طراحی لوگو های فانتزی ایران رمان
عجب بابا باز دير رسيدم كهazxcdviatyui ديگه نميتونم راي بدمUndecidedAngry
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
خب خب خب
سلامممم گوگولای من asna خوفین؟
من یکم تنبل شدم دیر ب دیر میام
نتایج مسابقه
اولین نفر: خودم twol
دومین نفر:.eris.
سومین نفر : مرسده ( ببخشین حال ندارم اینگلیسی تایپ کنم ها) asnaasnaasna
روزگار بکام . تا مسابقه ی دیگه خدا یارو نگهدار asnaasnaieir
| تــــو خودمـــــــــ گمـــــــــ شدمــــــ |
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 436 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,694 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 724 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
48 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۸ ب.ظ)، بیخیال بابا (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، v.a.y (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، .ستایش. (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۲۲-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، hadis hpf (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، نويد (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، Ar.chly (۱۴-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۸ ب.ظ)، .مليكا. (۲۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، SilentCity (۲۶-۰۶-۹۴, ۰۵:۰۴ ب.ظ)، hedy (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، s@mir@ (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، mercede (۱۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، ghazaleh (۱۶-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، دختر ایران (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، _Helia (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، heliia (۳۰-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، آشوب (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، MaryaM_sh (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، رهـا (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، T a R a N e (۲۱-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۵ ب.ظ)، morgana (۱۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، رزبیتا (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، dokhtarehava (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، parysa7 (۲۱-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، sargordida (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ)، pooyan (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، امید (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، nza3380 (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۳-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، aydil (۲۱-۰۸-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۸-۰۹-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، *Azin* (۱۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، Mohade3_asi (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۳ ب.ظ)، deli_amini (۱۰-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، i Annahita (۰۲-۰۸-۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان