امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاعره با اسامی افراد معروف
رعنا آزادى ور
سپيده كه بزند دراين بيشه زار خزان زده
شايد دوباره گلى برويد شبيه آنچه در بهار
بوييديم پس به نام زندگى...
هرگز مگو هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
رضا صادقی
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
یوسف زمانی
پاسخ
سپاس شده توسط:
یکتا ناصر
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
رهی معیری
پاسخ
سپاس شده توسط:
یوری گاگارین
( فضانورد روسی)
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
نگین کرمی
پاسخ
سپاس شده توسط:
یوسف تیموریdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
یوسف صیادی
xcvl
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
یاسر بختیاری
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مشاعره با شعر های خواننده ها ... ! ونوشه 1,009 57,587 ۱۲-۰۶-۹۷، ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: tanin93
Star مشاعره با ضرب المثل ها...!!! ونوشه 257 28,307 ۲۵-۰۵-۹۶، ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Star مشاعره با نام شهرها و کشورها ... !!! ونوشه 339 22,679 ۲۰-۰۱-۹۶، ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی احساس

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
48 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
sadaf (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، Ar.chly (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، SilentCity (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، فرميسك (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، hedy (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، "MJ" (۰۷-۰۲-۹۵, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، asma123 (۱۳-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، heliia (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، آرام18 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، آشوب (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، hannaneh (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۱ ق.ظ)، deli67 (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، MaryaM_sh (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۳-۰۹-۹۴, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، nza3380 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، sarika (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، *hasti* (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۹ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ)، nasim30 (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۴:۵۹ ب.ظ)، barooni (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، armiti (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، aydil (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، صنم بانو (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۹:۲۳ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۷-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۹ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، sahar* (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۶ ب.ظ)، آق جمشید (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ)، mahlabolandi79 (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۴ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، d.ali (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، .AtenA. (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۶:۲۸ ق.ظ)، دختربهار (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۷ ب.ظ)، :)nafas (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، salina (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۲:۳۱ ب.ظ)، Fatemeh r (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، mona*97* (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۲:۲۵ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان