امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاعره با ضرب المثل ها...!!!
تا گوساله گاو شود
دل صاحبش آب شود .
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
دل به دل راه داره
انچه که ازسر گذشت ؛ شد سرگذشت!!!
حیف بی دقت گذشت؛ اما گذشت!!!
تاکه خواستیم یک «دوروزی» فکرکنیم!!!!!!!
بردرخانه نوشتند؛ درگذشت..‌..
سپاس شده توسط:
هميشه آب در جوي آقا رفيع نميره به دفه هم در جوي آقا شفيع ميره
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
همیشه شعبون یه بارم رمضون(یا برعکس !!!xcvbxcvbxcvb)
سپاس شده توسط:
نزديك شتر نخواب تا خواب آشفته نبيني !
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
سپاس شده توسط:
یک چشم گریان و یک خندان
سپاس شده توسط:
نازكش داري ناز كن، نداري پاها تو دراز كن asnaasna
سپاس شده توسط:
نخوردیم نون گندم ، دیدیم دست مردم .
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
مرغ همسایه غاز است
سپاس شده توسط:
تنبل مرو به سايه، سايه خودش ميآيه
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مشاعره با شعر های خواننده ها ... ! ونوشه 1,009 58,844 ۱۲-۰۶-۹۷، ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: tanin93
  مشاعره با اسامی افراد معروف hamideh 160 14,084 ۲۱-۰۱-۹۶، ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی احساس
Star مشاعره با نام شهرها و کشورها ... !!! ونوشه 339 23,126 ۲۰-۰۱-۹۶، ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره ی احساس

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
60 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، sadaf (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، زینب سلطان (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، v.a.y (۱۹-۱۰-۹۴, ۰۲:۱۶ ق.ظ)، laya (۱۱-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۰ ق.ظ)، zahra16 (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۱-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۹ ق.ظ)، نويد (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۷ ب.ظ)، Ar.chly (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، SilentCity (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، مجهول (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، • Niha • (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۲ ق.ظ)، دختر ایران (۰۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۰ ق.ظ)، asma123 (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، heliia (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، آرام18 (۰۴-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، آشوب (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۸ ب.ظ)، hannaneh (۲۱-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، nza3380 (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۵:۱۴ ب.ظ)، revota1999 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، sarika (۲۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، nasim30 (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، barooni (۰۲-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، MAHYAR26 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، aydil (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، صنم بانو (۲۶-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۱:۰۳ ق.ظ)، نفس2015 (۱۲-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۰ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۳ ب.ظ)، آق جمشید (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۱ ق.ظ)، hanane (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، mahlabolandi79 (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، nafas:) (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، مشیانه راد (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، as58496 (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، AsαNα (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۱۵ ب.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، d.ali (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، .AtenA. (۲۱-۰۱-۹۶, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، دختربهار (۲۴-۰۵-۹۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، :)nafas (۱۸-۰۱-۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۰-۰۱-۹۶, ۰۳:۴۰ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۹-۰۱-۹۶, ۰۶:۲۶ ب.ظ)، خورشید طلایی (۰۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، taranomi (۲۵-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۳ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۵-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان