امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معاون شرکت توانیر: 100 درصد گاز نیروگاها در سال 94 تامین است
[عکس: 2]

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در مورد وضعیت تامین گاز نیروگاهها در سال آینده گفت: تا الان وزارت نفت قول داده که گاز نیروگاه ها را به میزان مورد نیاز در سال آتی تامین کند.

غلامرضا خوش خلق در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تاکید کرد: برنامهریزی کردهایم که از ابتدای سال 1394 سوخت نیروگاهها کلا به صورت گاز تامین شود و دیگر از سوخت مایع در نیروگاهها استفاده نشود.

وی با تاکید بر اینکه با قولهایی که وزارت نفت داده انتظار میرود این اتفاق در سال 1394 رخ دهد و کمبود گاز نداشته باشیم، گفت: یکی از برنامههای جدی پیش رو، توسعه نیروگاههای تجدیدپذیر است و تلاش زیادی در این زمینه صورت میگیرد.
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر با اشاره به اینکه تلاش میشود در مناطق روستایی، مساجد، مدارس و ... از پنلهای کوچک خورشیدی و نیروگاههای تجدیدپذیر برای تامین برق استفاده شود، گفت: توجه زیادی در برنامههای جدید به نیروگاههای بادی شده و این کار در دستور کار قرار دارد.
خوش خلق با تاکید بر اینکه رویکرد توانیر گسترش بکارگیری انرژیهای تجدیدپذیر است، گفت: انشاءالله به این خواسته میرسیم.
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط: