امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سریال های خارجی
سلامممممممم دوستای گل من

این تاپیک برای سریال دوستانه و هر کسی که دوست داره می تونه تو این تاپیک اشتراک پیدا کنهmara

1- نظر من اینه که این تاپیک برای سریال های خارجی باشه چون سریال های ایرانی تو تلویزیون پخش میشه و شما ها می تونید اون سریال ها رو ببینید

2-سریالی که دوست دارید به بقیه معرفی کنید از طریق پیام خصوصی یا پروفایل به من اسمش رو بگید

3- این سریال می تونه از هر کشوری باشه

5- من خودم دیوونه سریال و فیلم و کلکسیون سریال و فیلم هم دارم پس سریال های که می زارم قشنگ و سرگرم کننده اند

6- خواشا بین پست ها اسپم نذارید

7- هر نظر یا پیشنهادی دارید به خودم بگید

دوستتون دارم خیلی زیاااااااااد
maramaramara
نکته - دوستای گلم من تصمیم گرفتم فقط سریال ها رو بهتون معرفی کنم چون گاهی اوقات سریال های خوب دارای رده ی سنی هست پس نمی تونم لینک دانلودش رو بزارم اما بهتون معرفی می کنم تا خودتون دانلود یا خریداری کنید
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
اینم اولین سریال کره ای برای کره ای دوستان

سریال کره ای به خاطر سپردمت

نام های انگلیسی : I Remember You | Hello Monster | Remember You

نام های فارسی : تو را به خاطر سپرده ام | تو را به یاد دارم | سلام هیولا | به خاطر سپردمت

ژانر: راز آلود ، رمانتیک ، هیجان انگیز

تعداد قسمت : 16

دوره پخش : 2015-June-22 to 2015-Aug-11

زمان پخش : Monday & Tuesday 22:00

جایگزین سریال : Who Are You - School 2015

درباره سریال :

لی هیون (سئو این گوک) یه گاراگاه خیلی خوب و کینه توزه که تو کارش موفقه . چا جی ان ( جانگ نا را) هم یکی مثله لی هیونه . اینا به هم کمک میکنن تا مشکلات رو حل کنن که همین باعث میشه به هم علاقه مند شن.

دانلود با کیفیت ۵۴۰P
[عکس: Khat.jpg]
قسمت ۱۴ : Download | زیرنویس فارسی
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: v.a.y ، ~ MoOn ~ ، ملکه برفی ، sadaf ، خانوم معلم ، لیلی ، _RaHa_
سریال کره ای گل پسر همسایه

][عکس: rsz_flower_boy_next_door.jpg]
[/font]

عنوان : My Flower Boy Neighbor | Flower Boy Next Door
ژانر : عاشقانه – کمدی
محصول : کره جنوبی
تاریخ پخش : ۲۰۱۳
تعدا قسمت ها : ۱۶

خلاصه داستان :
گل پسر همسایه که یه سریال کمدی رمانتیکه درباره زندگی دختری منزوی و تنها بنام Go Dok Mi که خودش و از دنیا جدا کرده و بیشتر وقتش و تو خونه میگذرونه . بعد از مدتی پسر همسایه بنام Enrique Geum توجهش و جلب می کنه و شروع به پاییدن اون می کنه. Enrique Geum پسری خوشقیافه و باهوشیه که زندگی خودش و داره و به دیگران کاری نداره. اون متوجه Go Dok Mi میشه که اون و تحت نظر داره و اون رو وارد دنیای بیرون از خونه می کنه …

رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: nobody ، sadaf ، afrooz ، خانوم معلم ، لیلی ، s@mir@ ، v.a.y ، _RaHa_ ، _RaHa_
سریال کره ای عاشقم شدی

[عکس: Heartstrings.jpg]

دانلود سریال عاشقم شدی Heartstrings 2011 با زیرنویس فارسی

عنوان ها
: Heartstrings | You've Fallen for Me | ضربا قلب | عاشقم شدی

ژانر: درام |عاشقانه
| موزیکال | مدرسه ای
تعداد قسمت: 15 + 1 قسمت ویژه
شبکه پخش: MBC
سال پخش: 2011
بازیگران : Park Shin Hye , Jung Yong Hwa , So Yi Hyun

خلاصه داستان:لی شی دانشجوی دانشکده موسیقی میباشد و همچینین در گروه احمقها هم خواننده و گیتاریست گروهه و دربین همه وی به عنوان فردی خوش تیپ و قوی شناخته میشود اما واقعیت چیز دیگریست وی به جز موسیقی به چیز دیگه ای اهمیت نمیدهد و در جامعه نرمال حالتی سرد و خشک دارد و به جز موسیقی به چیز دیگری علاقه ای ندارد و هیچ رویایی را در زندگی دنبال نمیکند و هیچ برنامه ای برای آینده خود ندارد او به استاد رقص دانشگاه خود جانگ یون سو علاقه مند است اما این علاقه هنگامی عوض میشود که با لی کیو وون ملاقات میکند لی کیو وون در یک خانواده معتبر به دنیا امده که پدر بزرگش هم برنده یکی از سازهای سنتی کره است و تنها آرزویش این است که نوه اش هم بتواند یکی از برگزیده گان باشد او سعی میکند که همانگونه باشد که پدر بزرگش میخواهد به سختی درس خوانده و وارد دانشگاه میشود وی میخواهد به همراه دوستانش وارد گروه احمق ها بشود و همانجاست که با لی شی ملاقات کرده و بلافاصله شیفته او میشود.

دانلود زیرنویس تمامی قسمت ها در یک فایل فشرده
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: nobody ، sadaf ، afrooz ، خانوم معلم ، لیلی ، s@mir@ ، _RaHa_ ، _RaHa_

][عکس: arrow.jpg]

نام سریال : Arrow

ژانر : اکشن ، ماجراجویی ، درام
کارگردان : Andrew Kreisberg ، Greg Berlanti ، Marc Guggenheim
بازیگران : Stephen Amell ، Emily Bett Rickards ، Katie Cassidy
محصول کشور : آمریکا
سال تولید : 2012
زبان : انگلیسی
زمان : 42 دقیقه
کیفیت : 720P ، 480P
خلاصه داستان : بعد از درهم شکستن کشتی ، جوان عیاش و دخ.تر.رباز ثروتمند الیور کوئین گم میشه و همه فکر میکنن که مرده اما پس از 5 سال تو یه جزیز خیلی دور در اقیانوس پیدا میشه و وقتی برمیگرده خونه ، مادر وقف شده ش مویرا و خواهره دوس داشتنیش ثیا و بهترین دوستش تامی بهش خوش آمد میگن اما حس میکنن که الیور با اون زندگی مصیبت بار تو جزیره عوض شده ، وقتی که الیور سعی داره حقیقتُ در مورد مردی که بهش تبدیل شده پنهان کنه به شدت سعی داره کارائیُ که قبلا و وقتی که جوون بود انجام داده جبران کنه ،‌ خصوصا آشتی با دوست دخ.تر سابقش لورل لنس ، همانطور که سعی داره با کسائی که قبلا بهشون نزدیک بود دوباره ارتباط برقرار کنه مخفیانه داره رو شخصیت Arrow ـش کار میکنه که از حق خونواده ش بتونه دفاع کنه ،…
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: afrooz ، خانوم معلم ، لیلی ، .ستایش. ، s@mir@ ، sadaf ، _RaHa_ ، _RaHa_
[عکس: 878787545410.jpg]
نام سریال : زندگی درخشان
نام لاتین : Sparkling
ژانر : عاشقانه ، درام ، کمدی
محصول وسال ساخت : کره جنوبی ۲۰۱۱
زبان : دوبله فارسی
کیفیت : ۴۸۰p
[عکس: Size.png] حجم : هر قسمت تقریبا ۲۵۰ مگابایت
تعداد قسمت : ۸۰
خلاصه داستان : سریال کره ای زندگی درخشان داستان زندگی دو دختر به نام های “هوانگ گیوم لان” و “هان جون وونگ” است که هر دوی آنها در روزتولد در بیمارستان بر اثر اشتباه پرستار عوض می شوند .”گیوم لان” که دختر خانواده پولدار ومشهور است به یک خانواده فقیر رفته و “جون وونگ” که دختر یک خانواده فقیر است به خانواده پولدار می رود وزندگی این دو دختر کاملا عادی هست تا زمانی که “گیوم لان” متوجه این ماجرا پس از گذشت ۲۸ سال می شود و در پی حقیقت است و . .
سریال جال و قشنگی هست و در شبکه ی فارسی وان هم پخش شده ... پیشنهاد می کنم ببینید
[url=http://city-upload.com/coad0z2cnuhu/Zendegi_Derakhshan_EP_10_-_Try4Download.mkv][/url]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: s@mir@ ، sadaf ، _RaHa_ ، _RaHa_
[عکس: aa2.jpg]
نام سریال : میراث صدساله
نام اصلی : (백년의 유산 (Baeknyeoneui Yoosan
[size=largel]ژانر : عاشقانه ، درام[/size]
محصول وسال ساخت : کره جنوبی ۲۰۱۳
تعداد قسمت : ۷۶
حجم تقریبی هر قسمت : ۱۷۰ مگابایت
زبان : دوبله فارسی
خلاصه داستان : این سریال بیانگر داستان زندگی خانواده ای است که یک مغازه رشته فروشی دارند . این مغازه سه نسل بین این خانواده دست به دست شده و اکنون “مین چائه وو” مسئول رسیدگی و گرداندن این مغازه است . “مین چائه وو” اسم مغازه را عوض کرده وبرنامه های حساب شده ای برای گسترش کار مغازه دارد وقصد دارد که مغازه ای که پس از ۱۰۰ سال به او رسیده را متحول کند . . .
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، _RaHa_ ، _RaHa_
سریال امریکایی فلش
[عکس: The-Flash.jpg]
ژانر : اکشن، ماجراجویی، درام
زبان : انگلیسی
ستارگان : Grant Gustin, Candice Patton, Rick Cosnett
خلاصه داستان : پس از اینکه بَری آلن به قتل رسیدن مادرش و سپس دستگیری پدرش که بی گناه است را مشاهده می کند ، تصمیم می گیرد هرطور که شده پرده از اسرار مرگ مادرش بردارد و بی گناهی پدرش را نیز اثبات کند. او که پس از سالها تبدیل به فرد بالغی شده، بطور اتفاقی در آزمایش دستگاه شتاب دهنده دچار سانحه می شود که باعث می شود به بیمارستان منتقل شود و به مدت 9 ماه به کما برود. اما بَری پس از به هوش آمدن متوجه می شود که دارای قابلیت های ماوراء طبیعی شده که به او اجازه می دهد به سرعت حرکت کند و هیچکس نتواند مانع او شود و…

رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، _RaHa_ ، _RaHa_
سریال ترکیه ای جذر و مد
[عکس: jazr-mad.jpg]
. یامان پسری از خانواده ای ساکن پایین شهر طی شرارت برادرش یک شب رو در بازداشتگاه میگذرونه .
با حکم دادگاه برادرش به حبس محکوم میشه و یامان آزاد میشه . وکیلی به اسم سلیم که زیر سایه همسرش ثروت زیادی داره همیشه پرونده هایی که مربوط به مشکلات اجتماعی حوونا میشه رو برمیداره و این بار هم شانس با یامان یار میشه و سلیم از یامان خوشش میاد و وقتی میفهمه یامان مشکل خانوادگی داره و از خونه طرد شده هرطوری هست اونو به خونه خودش میبره .
تو همسایگی خونه سلیم در بالای شهر دختری خوشگل به اسم میرا با خونوادش زندگی می کنه و دوستی شیطنت باز به اسم ایلول داره . عشقی که بین یامان و میرا به وجود میاد همه چیز رو تغییر میده و دیگه هیچ چیز برای یامان و میرا و حتی اطرافیانشون مثل سابق نخواهد بود …
این سریال رو خودم تا قسمت 5 یا 6 ترکیه دیدم .. جذاب و دوست داشتنی هست .. پیشنهاد میکنم ببینید
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 220px-City_hunter.jpg]
مشخصات سريال کره اي شکارچی شهر
نام ها : 시티헌터 / City Hunter
نام سريال کره اي : شکارچی شهر
كشور : كره جنوبي
سال : 2011
ژانر: عاشقانه
اپيزود : 20 قسمت
با كيفيت HD
زیرنویس فارسی
[
سریال کره ای شکارچی شهر یک سریال بر اساس رمان بین المللی معروف آقای تی سو کاهاجو است.این رمان هنگامی معروف شد که کشور کره اولین فیلم از روی این داستان تولید کرد که بعد از آن توجه جهان به این رمان معطوف شد.
سریال شکارچی شهر فضای سریال را با حفظ ساختار اولیه از توکیو 1980 به سئول 2011 تبدیل کرده .لی یونگ سو با بازی ستاره محبوب کره لی مین هو در گروه شبکه ارتباطی خانه آبی کار می کند و مدرک دکتری در رشته M.I.T دارد.کیم نانا با بازی پارک مین یونگ یک قهرمان ورزشی در رشته جودو است که بعنوان محافظ محل اقامت رئیس جمهور کار می کند.کیم نانا در نهایت درگیر مثلث عشقی لی یونگ سو و لی چون هیوک با بازی کیم یونگ جو می شود.این سریال فوق العاده زیبا و دیدنی در کره بسیار محبوب شد.

رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: _RaHa_