امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سریال های خارجی
[عکس: dyfi_img_20160603_145512.jpg]
مشخصات:
نام: عشق بی پروا | Uncontrollably Fond
ژانر: ملودرام عاشقانه
تعداد قسمت: 20
محصول کشور:کره جنوبی
شبکه پخش کننده: KBS

بازیگران:

Kim Woo-Bi : Shin Joon-Young
Bae Suzy : No Eul
Lim Ju-Hwan : Choi Ji-Tae
Lim Ju-Eun : Yoon Jung-Eun
Yu Oh-Seong : Choi Hyun-Joon
Jin Kyung : Shin Young-Ok

[b]
خلاصه داستان :

داستان این سریال درباره دو نفره که بعد گذروندن کودکی وحشتناک ” همدیگر رودر قالب یک سوپر استار و یکی مستند ساز میبینن کیم ووبین در نقش joon yong shin یه سوپر استار و سوزی در نقش یک مستند ساز no eul داستان از جایی قشنگ میشه که کیم ووبین از سوزی میخواهد یک مستند خوب و موقر ازش تهیه کنه …
نظر بنده:
این سریال غمه غم!توی چین خیلی طرفدار داشت اما نمیدونم چرا توی کره اصلا مورد تقدیر قرار نگرفت!اصلا اینقدر که من با این سریال و اهنگاش گریه کردما چشام زیرش سیاهی افتاد...عالی بود به نظرم...داستان و جریان قشنگی هم داشت♥

[/b]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: sa7b_remember-03.jpg]
مشخصات:
نام: به یاد آور | Remember

ژانر: عاشقانه ، سیاسی ، خانوادگی

تعداد قسمت: ۲۴
شبکه پخش: sbs
سال انتشار : ۲۰۱۵

محصول کشور: کره جنوبی

بازیگران:

Seo Jin-Woo
Yoo Seung-Ho
Lee In-A
Park Min-Young

خلاصه داستان :
سئو وو بین ویژگی خاصی رو دارد که به اون این اجازه رو می دهد که همه ی روزها رو با جزئیات کامل به یاد بیاره
ووبین برای اثبات بی گناهی پدرش وکیل میشه ، اما با تغییرات زیادی تو زندگیش مواجه میشه و در حالی که روی پرونده پدرش کار می کرده حافظه اش رو به طور کامل از دست میده...

نظر بنده:
این فیلم توی یک کلمه عالی بود!توی تموم دادگاه ها مو به تنه ادم سیخ میشه و واقعا هیجان انگیز بود...بالاخره یه جاهایی هست که شاید ادم حوصلش سر بره اما بازیگرا و نقشاشون واقعا این فیلم رو جذاب کرده بودن...دیدن این فیلم رو حتما پیشنهاد میکنم...زیاد رمنس نداره اما واقعا جذاب و دوست داشتنیه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سریال (بی حد و حصر) Limitless 2015
[عکس: 45135166393086952721.jpg]
نام سریال: Limitless (بی حد و حصر)
لینک
IMDB
ژانر : درام، علمی تخیلی، هیجان انگیز
وضعیت پخش : در حال پخش
فرمت فایل : Mkv
شبکه :
[عکس: cbs1.png]CBS
کیفیت : 720p | بسیار خوب , عالی
سال ساخت:2015
حجم سریال: یازده قسمت 3.1 گیگ(هر قسمت 280 مگابایت)
زیرنویس فارسی : دارد(به همراه فایل سریال)

[عکس: 20951172680450117101.jpg]
خلاصه داستان : سریال درباره ی مردی به نام “برایان فینچ” هست که با پی بردن به قدرت دارویی اسرارامیز به نام “NZT-48″ که حافظه او را تقویت می کند ، تمام چیز هایی که خوانده ، شنیده یا دیده است به خوبی به یاد می آورد فیلمی بر همین اساس ساخته شده که این سریال ماجرای بعد از اتفاقات فیلم را بازگو می کند.
دانلود نمونه سریال در حجم 5 مگابایت -----------
دانلود تریلر سریال --------------- دانلود اسکرین شات
تمام فایلها در فرمت رار با پنج درصد ریکاوری رکورد
دانلود قسمت اول و دوم(609 مگابایت)
دانلود قسمت سوم و چهارم(608 مگابایت)
دانلود قسمت پنجم و ششم(609 مگابایت)
دانلود قسمت هفتم و هشتم(609 مگابایت)
دانلود قسمت نهم و دهم(595 مگابایت)
دانلود قسمت یازدهم(304 مگابایت)

دانلود پوستر --------- دانلود والپیپر
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: vxtw_doctors.jpg]

مشخصات:
نام: پزشکان | Doctors

ژانر:
عاشقانه , درام , کمدی , پزشکی
تعداد قسمت ها: 20

سال انتشار:
2016
شبکه پخش:
SBS
محصول کشور: کره جنوبی

[b]بازیگران:

Park Shin Hye

Kim Rae Won

Yoon Gyun Sang
Lee Sung Kyung
[b]خلاصه داستان:

وقتی یو هه جونگ
جوانتر بود زندگی سختی داشت ، اما او مبارزی خوب و همچنین دانش آموزی زرنگ بود. او با غلبه بر مشکلاتش از یک گانگستر تبدیل به یک پزشک شد …

نظر بنده:
خب به نظرم این سریال کلید اسرار به سبک ترکیه ای بود:))اما از نظر پزشکی عالی بود!دو نقش مرد فیلم خیلی زیاد دوست داشتنی و بازی عالی رو ارائه کردن!درکل فیلم خیلی خوبی بود پیشنهاد میکنم ببینید/:)(س.ی)
[/b]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
ممنون از فیلم‌های عالیت.mara
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۱-۱۱-۹۵، ۱۰:۲۰ ق.ظ)ستاره ی احساس نوشته: ممنون از فیلم‌های عالیت.mara

خواهش میکنم خانمی
وظیفه استmara
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
Parks and Recreations
امتیاز IMDb
8.6 از 10

[عکس: best_series_of_2015_01_30view.jpg]

درام جذاب شبکه ان بی سی در فصل پایانی شانسش را در جهشی به آینده سنجید، خیلی ها چندان از این انتخاب راضی نبودند اما حتی آنها هم نتوانستند شجاعت این سریال را نادیده بگیرند، همچنین گروه بازیگران فوق العاده اش را. اپیزود آخر یکی از بهترین ها در این چند سال اخیر بود؛ زندگی شخصیت ها در چند دهه آینده را نشان داد و جا برای سوال هم باقی گذاشت. شاید لزلی توپ برای روبرو شدن با سرنوشتش آماده باشد اما ما هنوز برای خداحافظی آماده نبودیم. پخش این سریال از 24 فوریه 2009 آغاز شد و تا هفت فصل ادامه یافت. با سوال هایی که گرگ دنیلز و مایکل شور در ذهن مخاطبان شان باقی گذاشته اند، شاید بتوان به ادامه ساخت دنباله این سریال سیتکام در آینده امیدوار بود. این سریال تاکنون از شبکه های تلویزیونی کشورهای مختلفی از جمله فیلیپین، هند، کانادا، استرالیا و ... روی آنتن رفته است.

رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سریال امریکایی veep
[عکس: best_series_of_2015_08_30view.jpg]
مثلی هست که می گوید قدرت بیشتر، خنده بیشتر به همراه می آورد. در فصل چهارم این سریال شاهد به دست آوردن مقام ریاست جمهوری توسط معاون رییس جمهور تشنه قدرتش بودیم و واقعا هم ارضاکننده بود - برای بینندگان سریال، درگیری سلینا زمانی جذاب تر شد که او توانست با شرکت در بازی سیاسی پیچیده ای که پیش از این کمتر دیده شده، به آنچه می خواهد برسد. آرماندولانوچی یکی از سازندگان و مغزهای اصلی سریال که حالا جایش را به فرد دیگری داده، در حالی از سریال جدا شد که همچون گذشته، گناهان و اشتباهات شخصیت ها مایه تفریح ما بودند. فصل چهارم «معاون رییس جمهور» یک موفقیت تمام عیار بود؛ چه در معرفی شخصیت های جدید (تصور سریال بدون سام ریچاردسن با آن دهان لقش غیرممکن شده) تا سر و شکل جدید مانند آنچه در اپیزود نهم سریال شاهد آن هستیم. آوریل گذشته شبکه اچ بی او دستور ساخت دنباله این سریال را صادر کرد.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
mad man
[عکس: msd23.jpg]
Mad Men اصطلاحی است که تبلیغات‌چی‌های خیابان مدیسون (خیابانی در نیویورک که اکثر آژانس‌های تبلیغاتی در آن دفتر داشتند) در دهه‌ی پنجاه میلادی برای توصیف خودشان وضع کردند. این اصطلاح ایهام‌دار همچنین نام سریالی است که Matthew Weiner (نویسنده و تولیدکننده‌ای که سریال مشهور Sopranos را در کارنامه خود دارد) دست به خلق آن زد.

سریال مد من از سوی منتقدان مورد تعریف و تمجید فراوان قرار گرفت پخش این سریال در ۱۹ جولای ۲۰۰۷ از شبکه‌ی کابلی AMC آغاز شد و پس از هفت فصل و ۹۲ قسمت، با پخش آخرین قسمت آن در ۱۷ می ۲۰۱۵ خاتمه یافت. زمان تاریخی فصل اول مارچ ۱۹۶۰ است و فصل هفتم تا نوامبر ۱۹۷۰ پیش می‌رود.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام عزیزم اگه میشه فيلم های ترسناك بیشتر و با كیفیت خوب معرفی كن
مرسی
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
پاسخ
سپاس شده توسط: