معرفی کاربران تازه وارد انجمن
خوش اومدید mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
امیر مهدی هستم 18 سالمه و از تهران هستم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام خوش اومدین mara
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
منم جدید محسوب میشم؟؟؟یه مدت طولانی نبودم و فکر نکنم کسی متوجه شده باشهgggqaas
[عکس: 60206296981884050397.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام به دوستان گل
گندم هستم
15 ساله...از اصفهان... xcvl
فضای صمیمی سایت قابل ستایشه...
پیروز باشید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام من چند ماهه عضو شدم اما خودمو معرفی میکنم
نوید هستم 25 ساله از تهران
این سایت واقعا دوست داشتنیه و تیم مدیریت همشون گلن مخصوصا مدیر ارشد
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۸-۹۳، ۰۹:۲۱ ب.ظ)˙·▪●گندمـ●▪·˙ نوشته: سلام به دوستان گل
گندم هستم
15 ساله...از اصفهان... xcvl
فضای صمیمی سایت قابل ستایشه...
پیروز باشید...

خوش اومدین gggm
منم گل بانو ، بانوی من ، خانوم ، قلب تپنده ایران رمان (!!!!!!!asna چه خودشیفته ) ، مسعوده و سعیده هستم !
شما با هرکدوم که دوست دارین منو صدا بزنید ! Tongue
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام منم تازه واردم از سایتتون خووشم اومد اسمم نسترن تهران
من زنم
میدانی؟درداور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی.
قوس های بدنم به چشم هایت،بیشتر از تفکرم می آیند.
دردم می آید ، باید لباسم را بامیزان ایمان شما تنظیم کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
گل بانو خواست بیام خودمو معرفی کنم
من هدی هستم و از کتاب خوندن لذت میبرم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ...دوستان همگي خوش اومدين...آرزوي موفقيت برا همه تون دارم...xcvkmaradfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مى خواى عكس چه كسى رو تو انجمن ببينى ؟ d.ali 23 1,034 ۲۵-۰۴-۰، ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  صبح جمعه انجمن بخیر d.ali 38 4,083 ۲۹-۱۰-۹۹، ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  امضا های جالب کاربران ایران رمان d.ali 9 510 ۰۱-۰۷-۹۹، ۰۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۱-۹۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۱-۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، v.a.y (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، hadis hpf (۰۵-۰۳-۹۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، Katayoon (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، mercede (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ق.ظ)، الهه ی شب (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، heliia (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، eris (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، nobody (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، 2okhtarak (۱۲-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ)، آشوب (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، asi_0098 (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۹-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Death (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، deli67 (۱۴-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، Scαяєcяσω × (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۴ ق.ظ)، RASHNOU (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، avapars (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۰-۹۹, ۰۴:۳۴ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۶ ق.ظ)، فری دات کام (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، آق جمشید (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، hanane (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، زی زی خانم (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، برف سیاه (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، پژمان فروزش راد (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، M@rzi (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، نازنين (۰۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، ثـمین (۱۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، Amir ALI (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، 1232Tarannom (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، zo68 (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، طلسم شده (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، ارام ارامش (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، sara bano (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، Tamana (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۲-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۱۴-۰۷-۹۵, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، .AtenA. (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، دختربهار (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، میثم 7 (۱۸-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، •Vida• (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، M*I*N*A (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، ساسی (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۹-۱۱-۹۷, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، دلسا موسوی (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، من تنها (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، -paria- (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، امید.ج (۰۱-۰۲-۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، karen-A (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان