امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معنی اسمت چیه؟
مائده:سفره.بعضیام میگن میوه یا غذای آسمانی هم معنی میده.
پاسخ
سپاس شده توسط:
فروغ:فک نکنم نیازی به معنیش باشه هاااا...xcvlxcvb

باشه میگم معنیش روشناییست...همتونم میدونین...dfgh
هرشب دلم درياى آتيشه از اين بدتر مگه ميشه،حال هيشكى تو دنيا
بدتراز حال من نيست،دردى رو زمين بدتراز درد تنها شدن نيست

پاسخ
سپاس شده توسط:
خدای مونث_دختری که بخاطر زیبایی اش اورا مانند خدا می پرستند_رب النوع_دختر زیبا
شایَــــد مَنــــ کامِلــــ نَباشَمــــ ?اَمــــا کامــــِلا خودَمَمــــــ☺ــــــــــــ
پاسخ
سپاس شده توسط:
مهدیس : ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺎﻩ ، دﺧﺘﺮ زﯾﺒﺎ ، ﺑﺎﻧﻮﯾﯽ ﺑﺎ ﭼﻬﺮﻩ اﻯ درﺧﺸﻨﺪﻩ ﭼﻮﻥ ﻣﺎﻩ
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
فرنوش :شکوه و جلال ، نام پادشاه باستانی ماد در لغت نامه دهخدا هوش فعال
من واسه هر کی پر درآوردم از خاطراتت سر دراوردم
اما نمیخوامت
دلتنگمو خیلی ازم دوری با اینکه من میمیرم اینجوری
بازم نمیخوامت ،نمی خوامت
پاسخ
سپاس شده توسط:
خیر و برکت فراواااااان

به این نتیجه رسیدم که بعضی چیزا رو دارم بعضیا چیزارو ندارم !
مثلا معرفت دارم ولی لنگه ندارم!
پاسخ
سپاس شده توسط:
معنی اسمِ کاربری م یعنی : بآرآن :)
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
پرتو:نور،روشنایی
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۵-۰۴-۹۴، ۰۱:۵۲ ب.ظ)elaheh.p نوشته: خدای مونث_دختری که بخاطر زیبایی اش اورا مانند خدا می پرستند_رب النوع_دختر زیبا

بابا خوشکل asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ، ﺑﺨﺸﺎﯾﻨﺪﻩ ، ﺑﺴﯿﺎر ﻧﺎﻟﻪ ﮐﻨﻨﺪﻩTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart دوست داشتی اسمت چی باشه؟ Ice Prance 46 2,651 ۱۶-۰۱-۹۸، ۱۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: زینب سلطان
  اسمت تو کشور مورد علاقه ات چیه؟ hadis hpf 22 1,412 ۲۷-۱۱-۹۶، ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: نگـnegarـار
  بدترین ویژگی یه پسر که رو اعصابت می ره چیه؟ foffof 24 1,071 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۳:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
40 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۲ ق.ظ)، ~mahdis~ (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، maedeh (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، R a n A (۲۲-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، kosar (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، elena.r (۲۵-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، خانوم معلم (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، • Niha • (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، "MJ" (۰۴-۰۹-۹۴, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، elham zelzele (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۸ ب.ظ)، forough (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۴ ق.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، heliia (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، eris (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ)، elaheh.p (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، مایا (۰۲-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، RASHNOU (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، خیات (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، nza3380 (۱۰-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، sarika (۱۷-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۰۸-۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۳:۵۳ ق.ظ)، nasim30 (۱۷-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، aydil (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، bahari (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان