امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقانلو: مستقل عمل می کنم/ کریمی استاد من است
Rainbow 
به دنبال پیشنهاد فدراسیون تکواندو؛
مقانلو: مستقل عمل می کنم/ کریمی استاد من است
فدراسیون تکواندو برای مسابقات کشورهای اسلامی و رقابت های جهانی سال آینده به بیژن مقانلو، سرمربی سابق تیم ملی امید و مربی سابق تیم ملی پیشنهاد همکاری داده است.

بیژن مقانلو در این ارتباط به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: در واقع پس از پیشنهاد فدراسیون در رابطه با مستقل عمل کردن در تیم ملی، با آنها صحبت کردم پیشنهادی ارائه شده و من هم نظراتم را اعلام کرده ام.

وی افزود: اصل کار در مذاکرات حرفه ای در این است که تفکرات دو طرف ارائه شده و پس از آن تصمیم گیری انجام می شود.

پیشنهاد دستیاری را قبول نکردم

مقانلو در مورد رد پیشنهاد مربیگری تیم ملی در کنار مرتضی کریمی تصریح کرد: دستیاری تیم ملی را قبول نکردم و اگر قرار است در تیم ملی همکاری کنم به عنوان نفر اول می آیم.

وی در مورد آنکه پیشنهاد هدایت تیم کشورهای اسلامی به وی داده شده افزود: این پیشنهاد به من داده شده و من هم شرایطم را اعلام کردم و حالا تصمیم نهایی بر عهده فدراسیون تکواندو است.

مقانلو در پاسخ به این سؤال که کریمی در یکی از مصاحبه هایش اعلام کرده برایش فرقی نمی کند مقانلو می تواند سرمربی شود و او در جایگاه مربیگری تیم ملی قرار می گیرد؟ افزود: مرتضی کریمی استاد من است و به هر جای فدراسیون که نگاه کنید ردپایی از وی دیده می شود. او حق زیادی به گردن تکواندو دارد اما برای دستیار بودن و سرمربی بودن هم زمانی وجود دارد./مح
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: