امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملکه رنجبر: نمی‌خواهم غریبانه بمیرم!
17 دی 93

خبرگزاری مهر: ملکه رنجبر بازيگر پيشكسوت تئاتر، سينما وتلويزيون گفت: حاضرم در خانه باشم و خانه‌داری کنم اما دیگر وارد این وادی نشوم.

این بازیگر پیشکسوت سینم ا و تلویزیون افزود: نهادهایی مثل خانه سینم ا و... هیچ کاری برایم انجام نداند. حتی یک تلفن هم نکردند و حالم را نپرسیدند.

[عکس: 433990_420.jpg]

من که چیزی از آنها نمی‌خواهم نه پولی نه ثروتی و نه شهرتم را. خدا را شکر می‌کنم که مردم همه به من لطف دارند اما معرفت نعمت خداست اگر الان یک تلفن بکنند و حالم را بپرسند چه اتفاقی می‌افتد.

پسرم به من می‌گوید که مادر اینقدر گله نکن اما باید گله کنم تا حداقل فردا غریبانه نمیرم. رنجبر گفت: زمانی‌که در بیمارستان بودم، کارمندان شهرداری به دیدنم آمدند با اینکه تنها یک کارمند بازنشسته در شهرداری بودم اما این همه سال در سینم ا و هنر ایران کار کردم و یک نفر از سینم ا و تئاتر حالم را نپرسید.

این بازیگر گفت: پسرم مرا پیش چند دکتر برده است همه گفته‌اند هیچ مشکلی ندارم فقط افسردگی گرفته‌ام.
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: