امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملکه زیبایی تنها یک دست دارد
[عکس: 6kcqh1lfwi34wmgqhvj4.jpg]
ملکه زیبای جدید ایالت آیوا در حالی انتخاب شد که به طور مادرزاد بازوی دست چپ ندارد.

نیکول کلی بعد از ۳ روز رقابت در داون پورت در ایالت آیوا توانست تاج ملکه زیبایی را برسر بگذارد. او در ماه سپتامبر خود را برای رقابت های ملکه زیبایی امریکا آماده خواهد کرد.

به گزارش نیک صالحی کلی ۲۳ ساله قصد دارد با استفاده از فرصت داده شده برای ایستادن بر روی سکوی رقابت های ملکه زیبای امریکا درباره کنار آمدن با ناتوانی ها صحبت کند.
[عکس: 473bnwpqxqgnq8mfnw.jpg]
در بیوگرافی رسمی اش او نوشته :”همچنان که بزرگ می شدم ، یاد گرفتم که چطور بتوانم در وهله اول با نگاه های خیره ی مردم کنار بیایم” “از بیس بال گرفته تا غواصی من امتحان کردم و هیچ چیز نیست که من نخواهم امتحان کنم. احساسم را به دنیا به گونه ای هدایت کردم که در آن به مردم اجازه می دهم تا به من زل بزنند.”
[عکس: qrdtubvlr0g7vopa418.jpg]
کلی احساس اعتماد به نفس خود را با ثبت نام در دانشگاه نبرسکا-لینکولن و در رشته تئاتر بیشتر کرد. او در ماه می ۲۰۱۲ فارغ التحصل شد و اکنون امیدوار است شغلی در زمینه مدیریت صحنه به دست آورد.

او اکنون در نیویورک زندگی کرده و به منظوررسیدن به هدفش تلاش می کند، سال گذشته او توانست به گزارش نیک صالحی در تئاترهای نیویورک، شیکاگو و جاهای دیگر وارد شود و اکنون شغلی یافته است.
[عکس: okopgpi371q2j7u2b2bt.jpg]
موفقیت او به عنوان ملکه زیبایی ایالت آیوا هم برای خودش و هم برای بسیاری دیگر تعجب آور بود.

او در این باره گفت :”اگر کسی یک سال پیش به من می گفت تو در آینده “ملکه زیبایی” می شوی باور نکرده و می خندیدم. ولی شاید در آن زمان نمی توانستم راه پیش رویم را ببینم ولی اکنون که اینجا هستم می توانم ببینم که برازنده این عنوان هستم و احساس خوشبختی دارم که در اطرافم مردمانی وجود دارند که در هر قدم مرا تشویق می کنند.”
[عکس: ztl6ue2abnvrfq8q1.jpg]
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: mahtab ، بیخیال بابا ، NedA II ، PedraM ، یوتا
این که همش دهنش بازه asnaasnaasnaasna
اهنگ های بی رحم ترین صداهای دنیایند
بی انکه بخواهی تو را به قعر خاطراتی میبرند که برای فراموش کردنشان
بار ها خودت را شکسته ای
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا بده شانسmara
آنقدر بغــض هایم را فرو دادم و خندیدم که
خدا هم باورش شد که چیزی نیستــــ
پاسخ
سپاس شده توسط:
ملکه ی زیبایی ؟؟؟؟؟؟؟ من که خوشم نیومد ... نه به خاطر یه دستش .. به نظر من زیبایی خاصی نداره
باران حضورت
که ببارد
تنهایی ام خشکسالی اش
را تعطیل می کند
به حرمت
قطراتی از جنس تو ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
مگس میره تو دهنت ببند
میدونی بهشت کجاست؟؟؟
یه فضای چن وجب در چن وجب که بین بازوهای کسی که دوسش داریه!!!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوشگل نیست اخه اینم داوریه؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
Heart 
زیادم خوشگل نیست.
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط: