امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منصوريان: آرزویم سرمربیگری استقلال است
سرمربى تيم فوتبال نفت تهران گفت: خاطره فوتبالى من از نوروز به سال ١٣٧٧ بر مى گردد كه بايد بگويم آن فضا ديگر تكرار نمي شود.

جام نیوز: عليرضا منصوريان در ابتداى سال ١٣٩٤ در گفت و گويي نوروزى با حال و هواى متفاوت در گفت و گو با نامه نيوز شركت كرد كه صحبت هاى اين مربى را مي خوانيد.

* سال ٩٣ براى شما چطور گذشت؟

به هر حال هر سال ١٢ ماه دارد و در اين زمان امكان دارد هم اتفاق خوب رخ بدهد و هم اتفاق بد اما خوشبختانه سالى كه گذشت براى من همراه با اتفاقات خوب بود و اميدوارم در سال ٩٤ اين رويه ادامه داشته باشد.

* بهترين اتفاق سال ٩٣ براى شما چه بود؟

من سال موفقى را با نفت سپرى كردم. در سال ٩٣ هم صدرنشين ليگ بوديم و هم به فينال جام حذفى رسيديم و اين بهترين اتفاق براى هر مربى مي تواند باشد.

* بدترين اتفاق شما چه بوده؟

خوشبختانه اتفاق بدى نداشتم كه قابل گفتن باشد.

* زمان سال تحويل چه دعايي كرديد؟

سلامتى خانواده و همه مردم ايران و موفقيت تيم نفت در ادامه راه .

* سال ٩٤ براى منصوريان چطور خواهد بود؟

شك نكنيد كه تلاشم را چند برابر مي كنم تا به خواسته هايم برسم.

* اهل سفرهاى نوروزى هستيد؟

صددرصد بله اما متاسفانه فوتبال براى ما وقتى نمي گذارد تا در خدمت خانواده باشيم اما اگر فرصتى باشد حتما به سفر خانوادگى هم مي روم.

* آرزوى ورزشى تان چيست؟

همه مي دانند كه سرمربيگرى استقلال از آرزوهاو من است اما اميدوارم روزى بتوانم سرمربى تيم ملى هم بشوم.

* خاطره نوروزى همراه با فوتبال داريد؟

بله! عيد سال٧٧ سال تحويل ما بين دو نيمه بازى با نانت فرانسه برگزار شد كه آن فضا ديگر تكرار نخواهد شد. آن قدر آن لحظات جذاب بود كه هنوز هم ياد آورى اش برام شيرين است.

* و صحبت آخر؟

اميدوارم امسال سالى پر از موفقيت براى مردم سرزمينم باشد و به آرزوهاى خوب شان برسند.

پاسخ
سپاس شده توسط: