امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منم مدیون عشق آقا امام حسین (ع)
منم مدیون عشق آقا امام حسین (ع)
ای آنکه عشقت شده دار و ندارم / بی تو و کربلای تو یاری ندارم
خیلی دلم گرفته برا ارباب ...[عکس: 2f5_3434634.jpg]حتی یک اسب ، عشق حسین (ع) را درک نمود
[عکس: evo8_20131112153756277.jpg] در کربلا برای اسب (ذوالجناح) امام حسین (ع) چه اتفاقی افتاد؟______________________________ارباب مقاتل درباره سرگذشت اسب حضرت سید الشهداء (ذوالجناح) مطالب مفصلی ذکر نکرده اند. آنچه که در اکثر مقاتل معتبر آمده است، عبارت است از: این که بعد از شهادت امام حسین (ع) اسب ایشان یال های خود را به خون مطهر سید الشهداء آغشته کرد و به سمت خیمه ها حرکت کرد و شیهه های بلندی می کشید. اهل حرم با شنیدن صدای ذوالجناح از خیمه ها بیرون آمدند و به شهادت امام حسین (ع) پی بردند.[1] اما برخی مقاتل جدید التألیف، نظیر کتاب ناسخ التواریخ، موارد دیگری را بیان می کنند؛ نظیر این که آن اسب در جلوی خیمه ها آن قدر سر بر زمین زد تا این که جان داد و یا به سمت شط فرات حرکت کرد و خود را در آب فرات انداخت.[2] [1] زیارت ناحیه مقدسه؛ امالی شیخ صدوق، ص163. [2]سپهری، میرزا محمد تقی، ناسخ التواریخ، ج 6، ص 2.
حسین عاشق نماز بودتصور کنید بین هزاران سپاهی ملعون و از خدا بی خبر که طلا های یزید عقل و منطق شان را کور کرده و طمعکشتن نوه پیامبر (ص) را دارند ، در آن صحرای داغ کربلا ،آقا سید الشهدا (ع) ، نمازش را فراموش نکرد ، چون او اصلا جانش را داد تا به صاحب نماز برسد ، تا به خدا برسد.نماز برای حسین (ع) ، نشستن و برخاستن نبود ، صحبتی بود که می گفت ای بهترین معشوق هستی ،همه جوره آماده ام تا به پیشت بیایم ...جانم فدای حسین (ع). [عکس: b3zs_1384382407_ax-303.jpg]آیا کسی هست مرا یاری کند ...
((هل من ناصر ینصرنی ))[عکس: 4tu_dfgvy6zxxg.jpg]آقا کاش 100 بار مرده و زنده می شدمولی این ندای تو را نمی شنیدم ،کاش وجودم تکه تکه می شد ولی نمیدیدم که نوه پیامبر اکرم (ص) این چنیندر خون غرق شده است ... ای کاش آن زمان بودم تا ذره ذره وجودم خاک زیر پای حسین (ع) می شد ... *** التماس دعا ***
روز شمار عاشوراتا به امروز 487612 روز از واقعه عاشورا گذشته ... و ثانیه ها همچنان در حال سپری شدن است ، چقدر به حسین (ع) نزدیک شده ایم ؟؟!! [عکس: o1bf_3253252.jpg]فردا عاشوراست ...
[عکس: 9g1f_pir_gholame_hossain.png] *** تمام وجودم فدای تمام پیر غلامان حسین (ع) ***+ نوشته شده در شنبه دوم آبان ۱۳۹۴ساعت 0:32 توسط خادم الحسین (ع) (سالار) |
سلام بر حسین (ع) ...
[عکس: 7vdl_moharram_ya_hussain-normal.jpg]قسم خوردم به عشقت تا وقتی زنده هستم ...[align=RIGHT][عکس: q43x_mh_1.png] *** التماس دعا ***حرف دل
بسم رب الحسین (ع)خادم الحسین (ع) _ سالارتاسوعا 1394 [عکس: w7bk_dsc01747.jpg]=============سلام بر عباس حسین ، سلام بر علمدار سپاه حسین.آقا هیچ میدانی در دلم جا کرده ایمیدانی که روز و شب یک ضرب فقط نام تو را بر لب دارم ؟؟!!میدانی که همچنان نوکر سالها پیشم ... و همچنان به حق آننمکی که در وجودم از شما دارم ، مدیون شما هستم ، یا ابالفضل.=============دوستان عزیزم همه مون تو زندگی مشکلات و سختی ها داریم ، فکر و خیالاتی داریم ، ممکنه گاهی وقتا واقعا به بن بست میرسیم ، ولی بهتون از ته دل میگم که امام حسین و آقا ابالفضل رو هیچ وقت فراموش نکنین ، این دو شاه کربلا اصلا داستانش فرق میکنه ...برادرا و خواهرای عزیزم ،خدایا ریا نباشهولی من از همون کودکی عشق اهل بیت رو داشتم ، لباس سیاهم رو از همون دوران ابتدایی می پوشیدم ، عشق به قرآن و کتابهای دینی دوران دبیرستان رو همیشه داشتم هر چند رشتم کامپیوتر نرم افزاره و عاشق رشتم هم هستم ولی خب تو هر رشته ای که باشی ، خدا حرف اول رو میزنه !نمیگم خیلی آدم شاخی هستم ولی قسم میخورم که خودم رو هیچ وقت به گناه و حرام آلوده نکردم ، چون اعتقاد دارم حرام و گناه مانند اینه که یک ذره نفت بر روی یک بشکه آب زلال بریزی که باعث میشه اون نورانیت از چهره انسانی شما حذف بشه ! و البته همه این پاکی و خوبی رو که دارم مدیون اون خدای مهربونم و دو شاه کربلا هستم.به خدا قسم هیچ چیزی ارزش اش رو نداره که بخواد لحظه ای شما رو از خدا و اهل بیت دور کنه ، هر مشکلی تو زندگی تون دارین ، فقط یکجا واسه حلشوجود داره : کربلا و فقط کربلا !هیچ وقت خودتون رو به حرام و گناه آلوده نکنین ، هیچ وقت ! تا پیش ارباب اون اعتبار و آبروی نوکری رو داشته باشیم !سید الشهدا میدونه که دیوونشم و وقتی بهش فکر میکنم کل دنیا از نظرم خارج میشه !اگه عاشق امام حسینی ، باید دور گناه رو خط بکشی ! باید دور حرام رو خط بکشی ! برادرا و خواهرای عزیزم با اخلاص برین در خونه آقا ابالفضل رو بزنین ، محال ممکنه جواب نگیرین ! محاله !!!! یا حق . التماس دعا.تاسوعا 94 ، دیر ولی همچنان نوکر حسین
با سلام خدمت همه عاشقان همیشگی ارباب ، عاشقان سید الشهدا (ع) و دوستداران وبلاگ مدیون حسین (ع).دوستان شرمنده ام به خاطر مشکلات و کارهای زندگی نتوستم وبلاگ رو بروز کنم ولی همچنان نوکر حسینم !و امروز روز تاسوعای سال 1394 خداوند لطفی عطا نمود تا بتوانم دوباره به دوستداران این وبلاگ سلامی عرض کنم.خدایا شکرت که هنوزم مدیون حسین و مدیون عباسم.[عکس: ruo_25325325.jpg]*** التماس دعا ***
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 677745_294.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 677746_569.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
[عکس: 677748_988.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
دکتر علی شریعتی ::

محرم هم تمام می شود..
به خانه هایمان میرویم و
مهیا میشویم برای همه انچه که بوده ایم.
حسین ( ع ) را هم درون پستوهایتان پنهان کنید تا سال دیگر .
چون علم و کتل ونخل و زنجیرهایتان.
اکبر و اصغر و قاسم و عباس را هم!
عباس را نه!
به کارتان می اید .
برای قسم خوردنتان هنگام دروغ.
برای گاه خطر هایتان .
زمانی که می خواهید سر دیگری کلاه بگذارید وشاهدی می خواهید.
فردا صبح هم کرکره مغازه هایتان را بالا بدهید.
دربنگاهایتان را باز کنید و یک لایتان را چهارلا حساب کنید.
کلاه هایتان را آماده کنید برای اینکه دوباره تا خرخر ه سر مردم بگذارید.
آنچه را این روز ها خرج نذریهایتان کردید .
خرج شربت چای مرغ و برنجتانبه یک باره جبران کنید .
بروید و حسین و دردهایش را به حال خود بگذارید!

امیدوارم هیچکداممان اینگونه نباشیم .
ممنونم دختر گلم / خیلی تحت تاثیر حرفهای زیبا و بی ریات قرار گرفتم!
ممنونم که تو انجمن هستی/ پاینده باشی عزیزم .
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط: