امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهدی طارمی و آرزوهایش در سال جدید
[عکس: 94694]
مهاجم پرسپولیس گفت:پول داشتم پرسپولیس را می‌خریدم و می‌دادم به علی دایی تا مدیریتش کند.مهدی طارمی در سال 93 خیلی از چشم‌ها را به خودش خیره کرد و حتی تا مرز دعوت به تیم ملی هم پیش رفت. او در مورد آرزوهایش در سال جدید حرف می‌زند.
1-بزرگ‌ترین حسرت فوتبالی و غیرفوتبالی در سال1393؟

دوست داشتم در جام ملت‌ها بازی کنم اما نشد و حالا می‌خواهم لیگ را خوب به پایان برسانیم تا دل هواداران‌ شاد شود. غیرفوتبالی هم فقط می‌توانم بگویم دوست داشتم امسال یک اتفاق خوب برایم بیفتد که متاسفانه نشد و برای همین نمی‌دانم چه بگویم.

2-بزرگ‌ترین آرزوی فوتبالی و غیرفوتبالی برای سال1394؟

پوشیدن پیراهن تیم ملی در جام جهانی روسیه و آقای گلی با پرسپولیس. البته آرزو زیاد دارم که یکی از آنها ترانسفر شدن به اروپاست، هر چند پرسپولیس هم کمتر از اروپا نیست، اما دوست دارم با پیراهن پرسپولیس به اروپا ترانسفر شوم.

3-چه افرادی را سر سفره سال تحویل می‌بخشایید و کدام را به خدا واگذار می‌کنید؟

من از کسی کینه به دل ندارم و از کسی ناراحت نیستم که بخواهم به خدا واگذار کنم، چون بدی نکردم که بدی ببینم.

4-خنده‌دارترین جمله‌ای که در مصاحبه‌های چهره‌های فوتبالی در سال اخیر خواندید کدام بود؟

یکی از بچه‌های تیم که نمی‌خواهم اسمش را ببرم مصاحبه‌ای کرده بود درباره اشتباهاتش و حرف‌هایی زده بود که کلی خندیدم. جدا از فوتبال هر زمان مهران مدیری و رضا عطاران را هم می‌بینم ناخداگاه خنده‌ام می‌گیرد. مدیری در اختتامیه فیلم فجر با اینکه کار خنده‌داری نمی‌کرد واقعا مرا خنداند. حتی عکس این دو نفر هم خنده‌دار است.

5-اگر می‌شد به قبل برگردیم چه کارهایی را در سال1393 انجام نمی‌دادید؟

همین که به پرسپولیس آمدم بهترین کارم بود و البته یک عکس با یک خواننده زیرزمینی انداخته بودم که اگر الان بود این کار را نمی‌کردم، چون خیلی برای من حاشیه‌ساز شد.

6-ترکیب رویایی شما برای تیم ملی فوتبال در بازی با سوئد و شیلی.

وقتی می‌گویید رویایی یعنی واقعیت ندارد دیگر. دوست داشتم در کنار کریمی، جباری، آقامهدی مهدوی‌کیا و علی دایی بازی کنم. واقعا یکی از چیزهایی که همیشه به آن فکر می‌کنم این است. کاش می‌شد در تیم98 فرانسه بازی می‌کردم.

7-با چه مبلغی حاضرید باشگاه پرسپولیس یا استقلال را بخرید؟

من اگر پول داشته باشم اول به بوشهری‌ها کمک می‌کنم تا فوتبال این خطه رشد پیدا کند. من گذشته‌ام را فراموش نکرده‌ام و به اینکه بوشهری هستم افتخار می‌کنم، اما اگر به من بود پرسپولیس را می‌خریدم و می‌دادم به علی‌آقا(دایی) تا هم مدیریت‌اش کند و هم سرمربی آن باشد. علی دایی از نظر مدیریت فوق‌العاده است.

8-فکر می‌کنید دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در صورت واگذاری به بخش خصوصی سالی چقدر بتوانند درآمدزایی کنند؟

به خدا من از این سوالات شما سردرنمی‌آورم و نمی‌دانم چه پاسخی بدهم، اما فکر می‌کنم باید آن‌قدر درآمد داشته باشند که بازیکنانش دغدغه نداشته باشند. فکر کنم با 30–40میلیارد بشود بدون حرف و حدیث تیم را اداره کرد.

9-کدام بازیکنان فوتبال ایران در سالی که گذشت شما را غافلگیر کردند و کدام یک شما را ناامید؟

من درباره هم‌بازی‌ها و دیگر فوتبالیست‌ها صحبت نمی‌کنم چون هنوز اول راه هستم و نظر ندهم بهتر است. بچه‌های تیم ملی همه امسال خوب بودند و مسائل حاشیه نگذاشتند و خودشان را نشان دادند، اما برای رضا نوروزی خیلی تاسف خوردم که مصدوم شد.

10- یک خاطره بامزه از سال1393 تعریف کنید؟

بامزه‌ترین خاطره تولد بچه‌هاست که کیک بازی می‌کنیم و خیلی حال می‌دهد. البته امسال خیلی منتظر برف ماندم تا برف بازی کنم که نشد و باید با برف شادی از این به بعد این کار را انجام دهم.
[عکس: 85875505027359354516.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: