امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهناز ا[color=#ff0000]فشار[/color] :بازی هایم را دوست ندارم/ابراهیم حاتمی کیا مهمان ویژه "?
مهناز افشار گفت: ویژگی این نقش برای من به عنوان درگیر شدن با محنوای قصه جذاب بود اما به این معنا نیست که بازی هایم را درجه یک بدانم و همیشه منتقد بازی هایم بوده ام.
به گزارش خبرنگار حوزه سینم ا باشگاه خبرنگاران، نشست نقد و بررسی فیلم "هیچ کجا، هیچ کس" با حضور ابراهیم شیبانی کارگردان، رضا کیانیان، مهناز افشار و بهاره کیان افشار بازیگران و همچنین ابراهیم حاتمی کیا میهمان ویژه این نشست در اولین روز جشنواره سی و یکم در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.

[عکس: 774674_299.jpg]

[عکس: 774662_396.jpg]

ابراهیم شیبانی کارگردان فیلم "هیچ کجا، هیچ کس" درخصوص نمایش فیلم خود در برج میلاد گفت: برای فیلم "هیچ کجا، هیچ کس" بهترین فرصت نمایش است چرا که در آن ابراهیم حاتمی کیا به عنوان مهمان ویژه این نشست حضور پیدا کرد.

[عکس: 774660_200.jpg]

وی ادامه داد: پیش تولید و اجرای این فیلم حدود 4 سال به طول انجامید که در ابتدا فیلمنامه مهمترین ویژگی جذب عوامل فیلم بود.

شیبانی درخصوص بیان قصه به صورت روایت گونه عنوان کرد: روایت فیلم براساس دو خط موازی صورت گرفت که براساس شخصیت ها در کنار هم چیده شدند.

[عکس: 774661_130.jpg]

در ادامه نشست رضا کیانیان بازیگر فیلم "هیچ کجا، هیچ کس" درباره حضور خود در این فیلم عنوان کرد: آشنایی من با کارگردان فیلم در زمان تولید "گزارش یک جشن" بود که بعد از آن همکاری و مطالعه فیلمنامه علاقمند به همکاری با این عوامل شدم.

وی ادامه داد: در مورد چهره های مطرح در این فیلم بدون هیچ چمداشتی حضور پیدا کردم و صحبت درمورد حضور چهره های مطرح در این فیلم براساس دستمزد بسیار بالا اشتباه است، به طوریکه بعد از چند سال فعالیت در عرصه هنر با عنوان رضا کیانیان در میان مردم شناخته شدم.

[عکس: 774658_727.jpg]

مهناز افشار درباره عنوان فیلم های تلخ برای برخی آثار عنوان کرد: تفکیک کردن نوع سینم ا برای من غیرقابل باور است و این گونه نیست که حضور بازیگرانی چون کیانیان و فروتن من را به این فیلم کشاند بلکه اطمینان به قصه و داستان مرا به حضور در این فیلم تشویق کرد.

وی ادامه داد: ویژگی این نقش برای من به عنوان درگیر شدن با محنوای قصه جذاب بود اما به این معنا نیست که بازی هایم را درجه یک بدانم و همیشه منتقد بازی هایم بوده ام.

افشار اظهار داشت: انتقادات نادرست حاشیه فیلم را بیشتر می کند و من به دلیل اینکه زخم خورده حاشیه های فیلم "برف روی کاج ها" هستم نمی توانم در مقابل این واکنش ها سکوت کنم.

وی ادامه داد: آرزو می کنم در سینم ای ایران انتقادها به صورت تند نباشد و حتی اگر هم فیلم بهترین اثر دنیا هم نباشد احترام آن را در نظر بگیریم.

[عکس: 774669_142.jpg]

[عکس: 774673_776.jpg]

در پایان بهاره کیان افشار بازیگر فیلم "هیچ کجا، هیچ کس" درخصوص همکاری با عوامل فیلم عنوان کرد: نیروی متخصص و گروه حرفه ای دلگرمی من برای حضور در این قصه بود. مجموعه اتفاقات این فیلم است که افراد را درگیر اتفاقات مختلف می کند.
بعضی آدم‌ها ناخواسته همیشه متهم‌اند!
به خاطر :
سکوت‌شان ، کاری به کار کسی نداشتن‌شان ، خلوت‌شان ،
اتاق‌شان ، استراحت‌شان ، روی پای خود ایستادن‌شان ، دوست داشتنشان !
گویی جان میدهند برای اتهام بستن و از همه بدتر این‌ که :
زود فراموش می شود خوبی هایشان!
پاسخ
سپاس شده توسط: soomi ، setareh ، admin