امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مورينيو: صحبت درباره اختلاف امتياز ارزشي ندارد!
سرمربي پرتغالي رئال مادريد صحبت درباره اختلاف تيمش با صدرجدول را بيارزش دانست.

ژوزه مورينيو هنگام بررسي نتيجه تساوي بدون گل شاگردانش مقابل اوساسونا بسيار گرفته به نظر ميرسيد.

وي در خصوص اينکه در صورت پيروزي بارسلونا در ديدار امشب مقابل مالاگا فاصله دو تيم به 18 امتياز افزايش خواهد يافت، اظهار داشت: هرگز نخواهيد شنيد که نتيجه را به گردن بازيکنان مصدوم بياندازم و اين بار هم نميخواهم بازيکنان محروم را مقصر بدانم.

سرمربي رئال ادامه داد: نميخواهم وارد اين بحث شوم که اختلاف ما با بارسا به 18 امتياز ميرسد زيرا داستان بلندي است و ارزشي ندارد. اتفاقاتي در بازيهاي اول افتاد که نميخواهم درباره آنها صحبت کنم؛ علاوه بر اين وقتي اختلاف دو تيم زياد ميشود، يک تيم بدون هيچ فشار ي بازي ميکند و کار براي تيم مقابل بر عکس است. اما نميخواهم در باره اتفاقاتي که در 6-7 بازي اول افتاد، صحبت کنم.

مورينيو در خصوص ايکر کاسياس نيز خاطرنشان کرد: بازي کاسياس مقابل سلتا را دوست داشتم. او کاري را کرد که يک دروازهبان در يک باشگاه بزرگ انجام ميدهد؛ کسب امتياز براي تيم و در اين مورد پيروزي در يک بازي حذفي. وي در اين بازي هم به ندرت دستش به توپ خورد.

وي اضافه کرد: از عملکرد تيم راضي بودم. فکر ميکنم آلبيول و فابيو کوئنترائو بازي خوبي به نمايش گذاشتند زيرا مدت زيادي بود که بازي نکرده بودند.

آقاي خاص درباره فرصتهاي کم شاگردانش مقابل تيم قعر جدولي اوساسونا توضيح داد: به دليل روش بازي اوساسونا ميدانيم که حمله کردن در اينجا کار آساني نيست. با اين حال با وجود فرصتهاي کمي که داشتيم به اندازه کافي براي گلزني تلاش کرديم.

منبع: varzesh3
ستایش یعنی این حسی که دارم

:)
پاسخ
سپاس شده توسط: بانوی جنوب ، .RaHa. ، مرد آریایی ، sa armani