امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميرآبيان: دايوهاي استخر 9 دي چندان قابل استفاده نيست
Rainbow 
ميرآبيان: دايوهاي استخر 9 دي چندان قابل استفاده نيست / کارنامه خوب 12 ساله‌ام نظر فدراسيون را جلب نمي‌کند!
شيرجه روي تيم ملي گفت: متاسفانه دايوهاي شيرجه استخر 9 دي چندان قابل استفاده نيست و بايد براي آن فکري بکنند.
قائم ميرآبيان ملي پوش تيم شيرجه کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران گفت: پس از مدت‌ها در نهايت مرحله جديدي از تمرينات آماده سازي تيم ملي شيرجه برپا شد و در حال حاضر تمرينات ملي پوشان تهران پيگيري مي شود و بنده نيز در اين اردوي آمادگي حضور دارم.

وي گفت: اردوي تيم ملي تا پايان سال به صورت مداوم پيگيري مي شود اما به نظر نمي رسد که مسابقاتي را در پيش داشته باشيم.

وي تصريح کرد: در زمان رياست وحيد مرادي با وجود در اختيار نداشتن امکانات کافي اما با توجه به اين که ملي پوشان تحت فشار قرار مي گرفتند نتايج قابل قبولي را به دست مي آورديم اما متاسفانه مدتي است که به دليل بي توجهي به اين رشته شيرجه نابود شده است.

ميرآبيان افزود: در زمان سرپرستي غلام رضا جعفري تصميم گرفتم پس از رقابتهاي اندونزي پس از خداحافظي از تيم ملي تجربياتم را در کادر فني در اختيار ملي پوشان گذارم اما متاسفانه فدراسيوني ها هيچ اقدامي در اين خصوص انجام ندادند از طرفي ديگر بنده 12 سال در رشته شيرجه فعاليت کردم و در اين مدت موفقيت هايي به دست آوردم که هيچ يک از ورزشکاران از جمله محمد عليرضايي در رشته شنا تا اين حد مدال آوري نکرده است به همين دليل با توجه به زحماتي که در اين چند سال کشيدم به همين دليل اين انتظار را دارم که مورد توجه بيشتري قرار گيرم و مسئولان پيگير باشند اما متاسفانه تاکنون چنين اقداماتي صورت نگرفته است.

وي گفت: با توجه به اين که زندگي ام را صرف فعاليت در اين رشته کردم به همين دليل در حال حاضر با حضور در اردوي تيم ملي به دنبال اين هستم که به ساير ملي پوشان کمک کنم.

*امکانات در حد صفر است
شيرجه رو تيم ملي اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر ملي پوشان اين رشته از امکانات خوبي برخوردار نيستند و به طوري که ما تجهيزات لازم براي انجام تمرينات بيرون از آب را در اختيار نداريم و در حال حاضر انجام تمرينات آماده سازي در استخر آزادي به دليل خرابي دستگاه گرمايشي امکان پذير نيست.

تمرينات تيم ملي در استخر 9 دي پيگيري مي شود.

وي يادآور شد: البته با وجود اين که استخر 9 دي نيز بازسازي شده است اما دايوهاي داخل استخر به خوبي کار نمي کند و در شرايط خوبي قرار ندارد.

وي در پايان تاکيد کرد: هم چنين در اين مدت مسئولان شرکت ملي صنعت نفت حمايت هاي خوبي از بنده کردند اما متاسفانه در مقابل از مسئولان فدراسيون و وزارت ورزش شاهد چنين حمايت هايي نبوديم./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: