امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مي دانستيدكيف وكفش شخصيت شمارالومي دهد؟
#1
[عکس: L125948551395.jpg]تا حالا دقت کرده اید که کفش و کیف و ماشین و موبایل و آدم ها شخصیت هایی منحصر به فرد و اتفاقا شبیه به صاحبشان دارند؟ نه، صبر کنید ما برداشت شخصی را جایگزین تجربیات روانشناسی نمی کنیم فقط به شما می گوییم که در نگاه اول بتوانید آدم های روبرویتان را بشناسید تا ارتباطتان را بر پایه و اساس درستی پایه ریزی کنید. 1- ادمهایی که کفش های راحت و کیف های نرم استفاده می کنند از نقطه نظر ارتباطی آدمهایی فاقد خودخواهی و خود بزرگی بینی هستند، آنها می خواهند راحت باشند و راحت هم ارتباط برقرار می کنند.هر چند گاهی همین آدم ها در اتفاق های بزرگ زندگی مثل ازدواج باعث دردسر اطرافیان می شوند چون علاقه ای به شرط و شروط ها و تزیینات قدیمی ندارند
2- آدمهایی که کفش های شسته و رفته با طراحی خشک و کیف هایی سنگین و چهارگوش انتخاب می کنند، سعی دارند شما و خودشان را در چارجوبی که ارتباطشان را در آن گنجانده اند محدود کنند.این آدم ها سعی می کنند از نظر ظاهری مقتدر و با شخصیت به نظر بیایند و به همین دلیل همیشه در ارتباط با آنها یک نوع عدم دوستی صادقانه احساس خواهید کرد
3- آدم هایی که دایم کفش و کیف عوض می کنند سعی دارند چیزی را در پس ظاهر مردم پسند خود پنهان کنند، حواستان باشد این آدم ها در عین خوش ظاهری غیر قابل اعتمادند.
4- کفش های خاکی ، کیف هایی با قفل شکسته و نخ های در رفته نشانه خاکی بودن یا بی توجهی به جریان مد دنیا نیست، بلکه نشانه عدم توازن و شخصیت، نداشتن اعتماد به نفس و بی توجهی به اطرافیان است.
5- از آدم هایی که فقط کیف های مدل بالا و کفش های مارک دار می پوشند باید یک سوال را پرسید ، می خواهید مردم فکر کنند شما به سر وضعتان فکر می کنید؟
6- حواستان باشد کیف های گرد و نرم نشانه شخصیت های قابل انعطاف و کیف های خشک و قفل دار نشانه سختی شناسه های شخصیتی فرد در مواجهه با افراد است
7- درباره کفش زیاد گفته ایم اما ارتباط کفش و کیف مثل ارتباط دو خط موازی است هر چند زیاد به هم مربوط نیستند اما یک راه را به ما نشان می دهند
8- تا به حال کیف ها و کفش های آدم ها را از رنگ هایشان روانشناسی کرده اید؟نکته جالب توجه اینجاست که در جامعه ما هر چند رنگ ها زیاد متنوع نیستند اما بالاخره رنگ های روشن نشانه شادی درونی و رنگ های تیره نشانه یکنواختی زندگی اند،هر چند رنگ هایی مثل قرمز و زرد و صورتی بای کیف و کفش نشانه صاحبانی هستند که راهی برای ارتباط جمعی ندارند و تنها از طریق کیفشان دیده می شوند.
9- حواستان باشد نوجوان ها باید کیف و کفش های رنگی داشته باشند چون در سنین نوجوانی هنوز روابط اجتماعی و قوی و محکم و ساختار ذهنی درست و منطقی به سخنوری ندارند که بتوانند در جمعی با تکیه بر آنها خودشان را نشان دهند .


..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
پاسخ
سپاس شده توسط:


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
4 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
.ShahrzaD. (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، armiti (۰۳-۱۰-۹۴, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، نفس2015 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان