امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میرحسینی: گفتنی ها را گفتیم، منتظر رای می مانیم
Rainbow 
عباسعلی میر حسینی، سرمربی تیم والیبال پیشگامان کویر یزد گفت: امروز در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تمامی مسائل مربوط به اتفاقات بازی هفته دوم را بیان کردیم.
عباسعلی میر حسینی، سرمربی تیم والیبال پیشگامان کویر یزد در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: من به معنای واقعی ریشه اصلی بوجود آمدن این اتفاقات را نمی دانم ولی تمام مسائلی را که در بازی هفته اول دور برگشت در دیدار مقابل آلومینیوم المهدی بندر عباس افتاده را به طور کامل در جلسه کمیته انضباطی امروز بیان کردم.

وی گفت: تمام آنچه را از جریانات گذشته باید در اختیار مسئولان فدراسیون می گذاشتم را گفتیم و منتظر رای کمیته انضباطی می مانیم.
وی تصریح کرد: من به عنوان یک مربی والیبال را دوست دارم باید تمامی فعالان در این رشته از جمله مربی، سرپرست، مسئولان باشگاه و فدراسیون بازیکنان دست به دست هم دهند تا دیگر از بروز اتفاقات اخیر جلوگیری شود.

میر حسینی تصریح کرد: والیبال ایران هم اکنون جهانی شده باید کمک کنیم برخی حرکات و کارهایی که این رشته را در سطح بین المللی وداخلی زیر سوال می برد از بین برود.

وی یاد آورشد: به نظرم مسئولان فدراسیون والیبال نفوذ خود را روی لیگ باید افزایش دهند تا این مسائل در والیبال ریشه کن شود.

سرمربی تیم والیبال پیشگامان کویر یزد اظهار داشت: من در طول هفته های اخیر لیگ برتر والیبال از والیبالیست های حاضر در طول مسابقات برخوردها و رفتارهایی را دیدم که شان و شخصیت افراد را زیر سوال می برد.

این موضوع باعث شد تا ترجیح دهم در سال آینده به جای فعالیت در لیگ برتر در مدرسه والیبال یا آکادمی والیبال فعالیت مربیگری خود را دنبال کنم.

وی تصریح کرد: کار با بازیکنان رده سنی نوجوان و پایه به مراتب در شرایط کنونی و حضور برخی والیبالیست های بی اخلاق بهتر است مگر آنکه در طول سال جاری مشکلات حاشیه ای ریشه یابی شود ودیدگاههای بازدارنده جدیدی در لیگ حاکم شود./آق
.xcvk..xcvk.
پاسخ
سپاس شده توسط: