امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میلاد کی‌ مرام: علاقه‌ای ندارم کارگردان شوم

94/3/30

خبرگزاری مهر: میلاد کی مرام بازیگر سینم ای ایران تاکید کرد که ضعف فیلمنامه‌ها قدرت انتخاب بازیگران را پایین آورده است.

میلاد کی‌مرام بازیگر جوان که تازه ترین حضور خود در سینم ا را با بازی در فیلم «مستانه» تجربه کرده است درباره کیفیت فیلمنامه‌هایی که از آغاز سال جاری تا کنون به او پیشنهاد داده شده است، گفت: از آغاز سال تا کنون بیش از ۱۰ فیلمنامه سینم ایی خوانده ام اما به دلیل کیفیت پایین و روایت های تکراری حاضر نشدم در هیچ یک از این پروژه های سینم ایی حضور پیدا کنم.

وی که پیش از این سابقه همکاری با محمدعلی باشه‌آهنگر را در فیلم «ملکه» داشته است و این کارگردان نیز مجوز ساخت فیلم جدیدش را گرفته است درباره امکان همکاری مجدد بیان کرد: بازی در فیلم «ملکه» باعث شد نگاه من به حرفه بازیگری تا اندازه ای باز تعریف شود و نسبت به خودم سخت گیرتر شوم که از این جهت قدردان محمد باشه آهنگر هستم و قطعا اشتیاق بسیاری دارم با کارگردان هایی از این دست کار کنم.

[عکس: 562478_521.jpg]

بازیگر فیلم «خط ویژه» افزود: جای تاسف دارد که کارگردان های خوش فکری چون محمدعلی باشه آهنگر باید هر چهار سال یکبار فیلم بسازند و عده ای دیگر با بودجه های دولتی فیلمنامه های نه چندان خوب را در حوزه دفاع مقدس می سازند.

کی‌مرام با اشاره به اینکه برای بازی در فیلم «سرو زیرآب» صحبت هایی با وی شده است، عنوان کرد: پیشنهاد نقش اصلی «سرو زیر آب» فیلم جدید باشه‌آهنگر را دارم و کار کردن با این کارگردان برای من افتخار است.

این بازیگر جوان سینم ا تاکید کرد: ای کاش شرایط زندگی به گونه ای بود که این امکان و اجازه را داشتم تا در برخی پیشنهادها که از جهت کیفی سطح پایینی دارند، بازی نمی کردم.

کی مرام در پایان پاسخ به این نکته که معمولا بازیگران به حرفه کارگردانی روی می آورند و آیا وی قصد کارگردانی در سینم ا را ندارد؟ گفت: من در کنار حرفه بازیگری به فیلمنامه نویسی و داستان‌نویسی علاقه دارم و مانند برخی از بازیگران که دوست دارند کارگردان هم باشند، نیستم. در حال حاضر دو فیلمنامه آماده کار دارم اما عجله ای برای ساخته شدن آنها ندارم و معتقدم زمان هر کاری باید فرا برسد.

دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط: