امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامه عاشقانه دختر 11 ساله برای دوست پسـ ـر هم مدرسه ای خود!+عکس
[عکس: 1422721708.jpg_th1.jpg] این نامه را باید سراغاز دوستی رومانتیک دختر 11 ساله با دوست پسـ ـر او قلمداد نمود.دختر 11 ساله دانش اموز در یک اقدام شجاعانه برای دوست خود نامه فدایت شوم می نویسد اما پسر با زیرکی هر چه تمام پاسخ غیر منتظره به او می دهد.
به گزارش دیلی خبر ایران،از هنگامی که این نامه وارد سایت های اجتماعی شده است کاربران هزاران کامنت درباره ان نوشتند.دختر 11 ساله در یک اقدام شجاعانه با الفاظ ساده برای پسر هم مدرسه ای خود نامه عاشقانه فرستاد.روی نامه نوشته شده است:"منو دوست داری؟
[عکس: 1422721449_dailykhabar_ir_1.jpg]
سپس دختر دو گزینه بلی و خیر را جهت پاسخگویی دوست خود روی نامه گذاشت

این نامه می تواند سراغاز دوستی رومانتیک برای دختر باشد اما جواب پسر در این مورد جدای از سنش بسیار زیرکانه است.وی در پاسخ می نویسد:نمی دانم.من هنوز نمی دانم.در خانه تحت فشار های زیادی هستم.بنابراین نمی توانم چیزی بگویم.تو خودت هم تا به سن 18 سال نرسی نمی توانی تصمیمی بگیری!"
[عکس: 1422721449_dailykhabar_ir_2.jpg]
از هنگامی که این نامه در سایت ردیت قرار گرفت،کاربران هزاران کامنت درباره ان نوشتند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
عجب -__٠ بچه هاى اين دوره و زمونه ن ديگه :/
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
ايول بابا.....پسر چه نازى براش ميكنه....asna
ببين من دستم بنده
خودت پنج ديقه احترامت نگه دار
پاسخ
سپاس شده توسط:
به خاطر اين اينترنت و رسانه ها و ازادى كه به كودكان امروزى داده ميشه نتيجه هم همين ميشه كه يه دختر اين سن فيلما و كارتوناى عاشقانه ميبينه و ياد ميكيره
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
تو اين دوره زمونه از اين بهتر نميشه
[عکس: 85875505027359354516.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
دهه هشتادیه احتمالاxcvbxcvbxcvbxcvbxcvb
شده در اوج جوانی با همین ظاهر شاد،تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود
پاسخ
سپاس شده توسط:
asnaasnaasnaasnaولی ایول به پسره خوبه که بهش امید الکی نمیده
پاسخ
سپاس شده توسط:
Angryazsxdfghxcvl
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
از اینا زیاده[عکس: dfgh.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط:
وااا دختر 11 ساله؟؟؟
خاک عالمxcvb
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط: