امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نایب رئیس بسکتبال بانوان، فدراسیون را ترک کرد
 ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۱

ایسنا: فاطمه کرم زاده نایب رئیس بسکتبال بانوان بدون استعفای کتبی فدراسیون بسکتبال را ترک کرد. کرم زاده در دوران محمود مشحون به عنوان نایب رئیس بخش بانوان انتخاب شد و حال با ریاست رامین طباطبایی فدراسیون بسکتبال را ترک کرد.

کرم‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام خبر ترک فدراسیون بسکتبال بیان کرد: پس از اینکه مشحون از فدراسیون بسکتبال رفت، من نیز می‌خواستم فدراسیون را ترک کنم اما بنا به درخواست طباطبایی ماندم ولی با گذشت زمان دیدم که بهتر است حضور نداشته باشم.

او در پاسخ به این سوال که آیا استعفای خود را کتبا اعلام کرده گفت: خیر به صورت رسمی استعفای خود را اعلام نکرده‌ام و با تماس تلفنی ترک خود از فدراسیون بسکتبال اعلام کردم.

کرم‌زاده در پاسخ به این سوال که شنیده‌ها حاکی از این است به دلیل انتخاب نایب رییس جدید از سوی فریبا محمدیان تصمیم به ترک فدراسیون گرفته است یا خیر گفت: خیر، من چنین چیزی را نشنیده‌ام و بنا به تصمیم خودم ترجیح دادم که در فدراسیون نباشم چرا که من ۴۰ سال کار مدیریتی انجام دادم و هیچ گاه پست و مقام برایم اهمیتی نداشته است و هرجا که بوده‌ام با اقتدار به کار خود ادامه داده‌ام اما در این شرایط تصمیم گرفتم که بهتر است در فدراسیون بسکتبال نباشم.
پاسخ
سپاس شده توسط: