امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه‌ی خوابیدن شما از شخصیت‌تان می‌گوید
نحوه‌ی خوابیدن افراد با یکدیگر فرق دارد. البته نحوه‌ی خوابیدن همیشه به یک شکل باقی نمی‌ماند اما شکلی که اغلب و طبق عادت می‌خوابیم می‌تواند معرف شخصیت ما باشد. در این مقاله در بنیتا می‌خوانید که چطور نحوه‌ی خوابیدن شما شخصیت‌تان را توضیح خواهد داد. در ادامه با ما همراه باشید.
[عکس: sticking%20your%20knees%20out.jpg]
اگر هنگام خوابیدن باید زانوهای خود را به این شکل قرار دهید و به پهلو دراز بکشید، فردی آرام و قابل اعتماد هستید. شما به سادگی از دست کسی ناراحت نمی‌شوید و از آینده نمی‌ترسید. شما در سخت‌ترین شرایط لبخند می‌زنید و مشکلات نمی‌توانند در زندگی شما تغییر و خللی ایجاد کنند.
[عکس: Fetal.jpg]
اگر به شکل جنینی می‌خوابید، احساس می‌کنید نیاز به مراقبت دارید و فردی هستید که فکر می‌کنید نیاز به همدردی دارید و افراد دیگر باید کمی بیشتر شما را درک کنند. با این‌گونه خوابیدن سعی می‌کنید از مشکلاتی که شما را احاطه کرده‌اند پنهان شوید. شما فردی هستید که می‌تواند در نقاشی و یا نوشتن وبلاگ مهارت داشته باشد.
[عکس: Belly.jpg]
اگر به روی شکم می‌خوابید و دست و پاها ی خود را باز می‌گذارید، نشان می‌دهد که می‌تواند یک رهبر خوب باشید. بهتر است برای زندگی حرفه‌ای و شخصی خود نظمی قائل شوید. شما ترجیح می‌دهید هر کاری را از قبل برنامه‌ریزی کنید و به غافلگیر شدن علاقه‌ای ندارید. پشتکار و احساس مسئولیت شما به موفقیت‌تان در زندگی کمک بزرگی می‌کند.
[عکس: how-to-relax-fast.jpg]
اگر به پشت دراز می‌کشید، فردی مثبت اندیش هستید که به زندگی علاقه دارید؛ فردی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد. شما همیشه با پشتکار و مصرانه عمل می کنید و همیشه به دنبال راستگویی هستید. افرادی که به این صورت می‌خوابند، شخصیت قوی‌ای دارند.
[عکس: Soldier.jpg]
اگر به شکل سربازی می‌خوابید، یعنی به پشت دراز کشید ه و دستان خود را در اطرافتان قرار می‌دهید، فردی هدفمند و با پشتکار هستید؛ فردی که اهداف خود در زندگی را می‌شناسد و با پشتکار برای رسیدن به آنها قدم برمی‌دارد. شما ممکن است سخت‌گیر و کمی پرتوقع باشید اما بیشترین توقع را از خودتان دارید.
[عکس: sleeping.png]
اگر خوابیدن شما مثل حواصیل است و یک پای خود را دراز می کنید، شخصیتی غیر قابل پیش‌بینی دارید و به چالش و ماجراجویی علاقه دارید. روحیه‌ی شما باتوجه به شرایط اطرافتان تغییر می‌کند و ممکن است باعث سردرگمی اطرافیانتان شود. تصمیم‌گیری گاهی برای شما سخت است و ترجیح شما در زندگی، آرامش، سکوت و تفکر است.
اگر مدل خوابیدن شما با تصاویر بالا و حالت‌هایی که توضیح دادیم فرق دارد، نشان‌دهنده‌ی این است که شخصیت شما ترکیبی از ویژگی‌های شخصیتی است و ممکن است برخی از جنبه‌های آن را حتی خود شما هم کشف نکرده باشید.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
من جنینی میخوام
البته همیشه یه بالش رو بغل میکنم
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
من كه تصاوير رو ندارم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۴-۰۱-۹۶، ۱۲:۲۳ ق.ظ)دخترعلى نوشته: من كه تصاوير رو ندارم

یه بار ریلود گن
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم ندارم
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
پاسخ
سپاس شده توسط:
من به پهلو مى خوابم.dfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط: